Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ModerníMáma
ModerníMáma
Vloženo 29. 5. 2018
Líbí se mi

Jedu, odrážím, koloodrážím

ModerníMáma
ModerníMáma
Vloženo 29. 5. 2018
Líbí se mi
Jedu, odrážím, koloodrážím

Jedu, odrážím, koloodrážím

Tak jak učíte na kole vaše děti? Dáváte je rovnou na kolo? Nebo nevíte jak na to? Dneska se s vámi chci podělit o naši zkušennost s učením na kolo.

Sofinka ještě nedávno dračila hrozně ráda na takové té dětské motorce, ale ta už ji začínala být malá a hlavně ty motorky mají jedno kolo vepředu a dvě v zádu, čímž vlastně se nepotřebuje učit stabilitu, ani nemá jak. Tak jsem tak přemýšlela zda ji pořídit kolo nebo co ji vlastně teď pořídit, aby mohla jezdit.

Nedávno jsem dostala od pár maminek doporučení na koloodrážedlo. Vypadá vlastně skoro stejně jako kolo, ale nemá šlapky. Má na něm normálně brzdu, kterou teda ještě používat neumí, ale přibržďuje nohama. A co by to bylo za kolo, kdyby nemělo zvoneček. Na něj Sofi moc ráda cinká. Také samozřejmě jsme ji pořídili i helmu.

Děti se krásně učí stabilitu, což je asi nejpodstatnější co se potřebují naučit. Hlavně si to ošahají a vyzkouší jaké to je řídit kolo. Myslím si, že už pak ani nebude potřebovat mít na opravdovém kole ty přídavná kolečka a rovnou skočí na kolo. Sofinka teď na tom koloodrážedle hodně ráda jezdí, stačil tak týden a už nepotřebovala ani přidržovat. Ze začátku pravda se ho trošičku bála, ale teď jezdí moc ráda.

Nejlépe to děti odkoukají, jestli máte kolem sebe ještě někoho s koloodrážedlem. Oni ty děti to pak umí hezky odkoukat a už se tak nebojí. A co vy, už jste vyzkoušeli nebo vyzkoušíte koloodrážedlo? A jak to na tom jde vašim dětem?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 2. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 5. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 30. 5. 2018

Sofinka je šikulka a koukám, že dneska je tolik věcí pro děti. Za nás jsme byli rádi, když jsme na dětské kolo přidali ta přídavná kolečka, aby se dítě udrželo... Pak se sundaly a kolo jezdilo dál jako kolo

Odpovědět
ModerníMáma
ModerníMáma 1. 6. 2018

také jsem měla obyčejné kolo jako malá a byla za něj ráda, dnes už ty děti mají vše lehčí díky těmto novým věcem

sipeji
sipeji 29. 5. 2018

Emička na něm jezdila jak drak

Odpovědět
ModerníMáma
ModerníMáma 1. 6. 2018

tak to je fajn

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 879
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.