Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Z Jihu
Z Jihu
Vloženo 7. 5. 2019
Líbí se mi

Je na světě III.

Z Jihu
Z Jihu
Vloženo 7. 5. 2019
Líbí se mi
Je na světě III.

Je na světě III.

Je to pár dní zpátky, co jsme oslavili rok života našeho potomka...

Ty tři tečky jsou zamyšlený prázdný pohled kamsi a blbý úsměv na tváři. Ony měly ty kamarádky nebezdětný pravdu, když mě varovaly před tím, jak rychle děti rostou. A maminka samozřejmě taky. Říkala mi: užívej si jí, takhle malinka už nikdy nebude. Vzala jsem si radu k srdci, ale nějak nebylo moc času ji i zpracovat. No a teď? Při pečení patrového dortu pro mou dceru, jsem si uvědomila, že si jen matně vzpomínám, jaká byla, když jsme ji přivezly z porodnice. Vím jaká je teď. Moc dobře! Ale budu to vědět za rok? 

Apeluji tímto na všechny budoucí maminky, které se dostaly k tomuto článku. Užívejte každý den s Vaším drobkem. I když máte mastné vlasy, kruhy pod očima, mlíko na košili, třes v rukou, sýpající hlasivky a slzy v očích.. Na to špatné (i toho je totiž dost) se zapomene, ale stejně tak se zapomene na to krásné. Vzpomínky se pak musí vytlačit na povrch a už tak jsou dost šedivé. 

Krátce po porodu jsem věděla s naprostou jistotou, že další dítě už prostě nebude. Věděla jsem to i za dalších osm měsíců. Teď se dívám na tu malou potvoru, co mě věčně tahá za vlasy a je mi líto, že až jednou s myslivcem nebudeme, nezbyde jí nikdo z té úzké rodiny a z dětství. Přesně takové myšlenky se mi teď prostě honí hlavou. Asi poporodní hormony....?? Já mám s bráškou polojasný, většinou slučený vztah. A vím, že tu někde je. I když se nevidíme delší dobu. Tak to možná budu chtít i pro svou dceru. Dát jí parťáka, který jí bude muset mít rád, protože bude mít stejnou genetickou výbavu. 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 28. 3. 2020

gratuluji

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 5. 2019

gratuluji...a třeba ještě jedno mimčo bude??? ...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 081
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.