Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Marsy
Marsy
Vloženo 29. 4. 2018
Líbí se mi

Jarmark OnaDnes.cz

Marsy
Marsy
Vloženo 29. 4. 2018
Líbí se mi
Jarmark OnaDnes.cz

Jarmark OnaDnes.cz

   Tento Jarmark jsem si velice zamilovala pro jedinečnou atmosféru a hlavní smysl. Podstatou této akce nejsou na první pohled  ,,nákupy" , ale pomoc.  Letos proběhl jubilejní 20. ročník.  Kdo by tuto akci neznal Jedná se o pomoc vybraným rodinám , které se ocitli ve velice  tíživé životní situaci. Jejich příběh Vás vždy chytne za srdce. Penízky jdou z prodeje vstupenek na tuto akci, dražbou oblečení, z výtěžku z charitativní tomboly.   Přispívají nejen partneři Jarmarku OnaDnes.cz. , ale v čele této akce stojí  nadace  Agrofert a nadace Terezy Maxové dětem. Pomáhají i obyčejní lidé jako já. Vstupné je za symbolickou cenu 30 ,- Kč.
 
     Ke vstupence vždy dostanete látkovou tašku, noviny a někdy malou pozornost od sponzora. Radost můžete udělat nejen sobě, ale i ostatním. Můžete si zde zakoupit originální kousky oblečení, hračky, šperky, kosmetiku, bývají zde i výživový poradci, bio potraviny, raw zákusky apod. Vydražit si můžete krásné kousky od VIP osobností 
 
Z této akce jsem odcházela s dobrým pocitem, že jsem mohla alespoň trochu pomoci lidičkám, kteří jsou na tom hůře než já. Zakoupila jsem dva dárečky pro mou malou neteřinku a mou sestru. 
 
Na minulé akci  se mi společně s mou sestrou a přáteli podařilo společně nakoupit maličkosti pro rodinu pana Jaroslava, který zůstal sám s pěti dětmi. Byla jsem šťastná, že jsme tyto dárečky mohli předat hostezce, jelikož bych neudržela slzičky dojetí. Je hrozné, že stát nepodá pomocnou ruku. Ještě , že tyto akce, nadace a lidé s dobrým srdcem existují . 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 370
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.