Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Hanina1
Hanina1
Vloženo 6. 10. 2014
Líbí se mi

Jak se nezbláznit?

Hanina1
Hanina1
Vloženo 6. 10. 2014
Líbí se mi
Jak se nezbláznit?

Jak se nezbláznit?

Ahoj,

jmenuju se Hanka, mám dvě děti, starší 6 let, prvňáček. Mladší 13 měsíců, drak A každý den bojuju s pocitem že se "zvencnu" sbalím si raneček a půjdu. Obdivuju maminky s více jak dvěma dětmi. Opravdu nechápu jak to dělají. Někdy si říkám že je mám za trest. Možná mě někteří odsoudí, ale ruku na srdce milé maminky. Která z vás si občas nepřeje se vrátit v čase do doby než měla děti?

Můj den: ráno před půl šestou budím drahého, aby vstával do práce, téměr v tom stejném okamžiku se budí mladší a z pokojíčku vykřikuje brm brm brm což v překladu znamená: Hééj vstáváme chci ven, anebo jajajaja což znamená: Hééj jsem vzhůru a mám chuť si zatrsat na své oblíbené písničky (teď frčí Shakira LALALA). Taže šup do pokojíčku a honem honem s dítkem z postýlky, aby nevzbudil to starší. Ranní rituály - přebalit, nakrmit ááá šup zkusíme ještě spinkat. NENENE ozývá se z postýlky, no nic, takže vstáváme, usteleme, neboť jako mnoho jiných spíme v obýváku. Ne luxus ložnice si nemůžeme dovolit (nevadí, všechno jednou bude).

Vyndám oblíbenou knížku a "listujeme" pes dělá haf haf, kočka je čičí atd atd. Fajn, udělám si kafčo a snídani pro starší dítko, které budím na pohádky - školou hned po ránu nehrozím  mezitím si mladší najde zábavu typu: lézt kočce do záchodku nebo do misky - granulky jsou lepší než rohlík. Takže uklidit po samozábavě a oblékat. Starší se sice obleče samo nooo ale trvá mu to cca půl hodiny. Čistit zoubky: "Mami to už jdeme? " No jooo doobléknout mladší, popohnat staší. Svačinku do aktovky, naložit mladší na kočár, zahnat kočku co zdrhla břed barák domů a jde se.

Ve škole se mladšímu líbí, je tam hodně dětí a hodně křiku, tak se k tomu křiku přidává a je ho slyšet prý až do třetího patra. Bezva. Pusa staršímu a jdeme do obchodu, něco málo nakoupím. HLAVNĚ ROHLÍK! Mimino ryčí před obchodem. Honem honem a jdeme procházkou domů. Doma vytřepat rohlíkové drobky, vysléct, zasypat hračkami a chystat mlíko. A mimino jde spát. UFF nejradši bych si lehla taky ale není tu žádnej JEAN co by uvařil a dal prát pračku. A to je prosím teprve devět ráno. A i když se může zdát že je to brnkačka, je to pěknej záhul. V tomhle rychlém tempu pokračuje celý den. Ale o tom možná příště.

Já vím že to vypadá že jsem to mladší radši neměla mít, ale s tím starším to bylo jaksi jednodušší, asi ne nadarmo se říká: Jedno dítě, žádné dítě. Ale já je obě miluji Jen občas potřebuju ventil, kterým vypustím páru Snad mi to pomůže Jak se nezbláznit

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

Odpovědět
Amanda
Amanda 24. 11. 2016

Odpovědět
Miška optimistka
Miška optimistka 17. 3. 2015

Odpovědět
Bad Guy
Bad Guy 24. 10. 2014

je toho moc

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.