Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Janeta99
Janeta99
Vloženo 19. 1. 2019
Líbí se mi

Jak pomoci dítěti při řečových nedokonalostech

Janeta99
Janeta99
Vloženo 19. 1. 2019
Líbí se mi
Jak pomoci dítěti při řečových nedokonalostech

Jak pomoci dítěti při řečových nedokonalostech

Hodně předškolních i školních dětí má problémy s výslovností různých hlásek a s mluvením vůbec. Pokud máte také dítě, kterému chcete pomoci, doporučuji přečíst si tyto stránky, kde logopedka krásně a s lidským přístupem srozumitelně vysvětluje vše, co Vás zajímá ohledně mluvení dětí a jak všechny úkony správně načasovat.

Doporučuji přečíst blog http://martinakolmanova.cz/clanky/Pokud bude Vaše dítě potřebovat logopedickou pomoc, tak i tu zde on-line najedte.

Píšu to proto, že logopedů je hrozně málo a také jsme se potýkali s problémem s řečí, i když se nejdnalo zrovna o dítě a sháněli jsme jsme různé materiály a rady ,jak dotyčného rozmluvit. Pomohla mně právě paní, které jsem dnes vděčná za to, že můj manžel mluví a která se dnes věnuje dětské logopedii on-line.

http://martinakolmanova.cz/

Na stránkách má krásné a poučné články pro rodiče s dětmi a také zde nejdete e-booky, on-line kuzy , on-line terapie a spoustu dalších dobrých rad. Věřím, že někomu se tyto informace hodí, protože spousta rodičů ani neví, jak svému dítěti může pomoci, aby se necítilo ve škole méněcenné.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 487
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.