Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Anketa Česká máma
Anketa Česká máma
Vloženo 25. 8. 2015
Líbí se mi

Infografika: Zpátky do školy aneb co musí mámy vědět

Anketa Česká máma
Anketa Česká máma
Vloženo 25. 8. 2015
Líbí se mi
Infografika: Zpátky do školy aneb co musí mámy vědět

Infografika: Zpátky do školy aneb co musí mámy vědět

Víte kolik činí státní příspěvek na školní potřeby? Částka roste nebo klesá? Jak vypadají počty prvňáčků, kteří letos nastoupí do školních lavic? Kolik se otevřelo v loňském roce prvních tříd? Za kolik můžete sehnat vybavený penál? Zda se vyplatí koupit všechno dopředu?  Kde a jak nakupovat a kolik stojí "prvňáček" a jeho výbava? Na kolik se náklady mohou vyšplhat s dalšími výdaji jako je družina a kroužky? Víte že srpnové nákupy školních potřeb vás mohou vyjít až o 30 % dráž?

Zda děti mají rády na školních batozích a aktovkách oblíbené postavičky a jak to ovlivňuje výběr batohu? Kolik váží průměrně aktovky školáčků a kolik by vážit opravdu měly, aby neničily dětem záda? Víme to i procentuálně. A pak jsou tu další otázky - jak batoh či aktovku optimalizovat a poskládat, aby vážil/a méně?  Co do batohu patří a co tam naopak vůbec nemusí být. Plus navíc máme pro maminky školáků čtyři jednoduché tipy, jak ulehčit batohu, které přicházejí rovnou od výrobce batohů, které ŽENY s.r.o. dobře znají - společnosti Topgal. Nejpraktičtější tip zní - dávejte dětem do školy láhev na pití pouze se sirupem, vodu si dítě může ve škole natočit a ušetří tak poměrně slušnou zátěž. 

A protože jednou vidět je lepší než 10 x číst, tak odpovědi najdete v přehledné infografice. A pokud nepůjde dobře číst z přiložených obrázků, najdete ji celou tady: http://ceskamama.cz/infografika-back-to-school-aneb-zpatky-do-skolnich-lavic/

Zdroj: www.ceskamama.cz 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 30. 12. 2016

Super

Odpovědět
Amanda
Amanda 2. 11. 2015

Odpovědět
Petra H.
Petra H. 15. 9. 2015

Moc hezké.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 476
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.