Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ZkusNosítko.cz
ZkusNosítko.cz
Vloženo 15. 11. 2015
Líbí se mi

Hrací dečka BrightStarts Taggies

ZkusNosítko.cz
ZkusNosítko.cz
Vloženo 15. 11. 2015
Líbí se mi
Hrací dečka BrightStarts Taggies

Hrací dečka BrightStarts Taggies

Když byl miminko Alex, neměl rád nic plyšového. Prostě ho to nezajímalo. Hrál si spíše s hračkami, které vydávaly nějaké zvuky a usínal zásadně při kojení. Změnilo se to až v osmi měsících, kdy dostal od dědy k vánocům plyšového pandu z Ikey. Když jsem hračku viděla, hned jsem ji odsoudila k neúspěchu - plyšová a ještě velká. Alex se do pandy ale úplně nepochopitelně zamiloval. Museli jsme ho tahat všude s sebou a usínal s pandou v objetí. Drží ho to dodnes a pandy už máme celkem čtyři...

 
 
Jak se začal o hračky zajímat Adrian, přemýšlela jsem, jakého mazlíka na hraní a hlavně spaní pořídit jemu. Abych zachovala tradici Ikey (spíše jsem doufala v opakovaný úspěch), koupila jsem mu tam "muchláčka". Je to bavlněná dečka s malou plyšovou králičí hlavou uprostřed. Trochu ho to zaujalo, hlavně za jízdy v autosedačce si to žmoulá v ručičkách, nedávno začal i ochutnávat králičí ucho (vegetarián z něj asi nebude). Ale žádný zázrak to není. Prohlížela jsem tedy nabídky z různých e-shopů, jestli mne něco nezaujme a narazila na hrací a usínací dečku BrightStarts. Tuto značku mám docela ráda, dělá pěkné věci a třeba vibrační lehátko od ní oba kluci milují.
 
 
Co se mi na dečce líbilo nejvíce byly visačky, kterých je tam dvacet! Alex totiž ze začátku na svém pandovi zbožňoval právě visačky, pořád je tahal a ocucával. To rozhodlo, že se tato dečka stane novým mazlíkem pro Adriana.
Když dečka dorazila, měla jsem z ní opravdu velkou radost. Dečka je prostě nádherná. Měkoučká, heboučká, s perfektním zpracováním. Každá visačka má dokonce jinou barvu. Na dečce není nic šustícího ani chrastícího, takže by měla být úplně ideální na usínání. Je i docela velká (rozměr 30x30 cm), takže ji lze použit i na částečné přikrytí miminka. No a perfektní je i to, že ji lze prát, což je důležité, protože je mi jasné, že ji Adrian bude ožužlávat. Hned druhý den ji dokonce poblinkal, takže bylo možné i vyzkoušet, co udělá dečka po vyprání. Výsledek byl potěšující, vypadá stále jako nová.
 
Adrianovi se dečka moc líbí, pořád ji chytá do ručiček, tahá za ni a tahá si ji přes obličej. Visačky zatím úplně nedocenil, jsou na něj ještě moc malé a tak je nedokáže uchopit. Ale to přijde.
 
 
Dečka také zatím nenahradila roli prsou při usínání, je to holt chlap a navíc s neustálou chutí k jídlu. Na spaní tedy máme stále mléko, ale doufám, že se časem naučí usínat i bez něj a do dečky vkládám v tomto procesu velké naděje.
 
Dečka se prodává za cca 200 Kč, což je dle mého názoru velmi dobrá cena.
Hodnotím ji nyní na 9 bodů z 10 a až s ní Adrian poprvé usne, přepíši to na 10
 
Recenzi jsem psala v srpnu a v říjnu jsem mohla doplnit, že si dečka svých deset bodů již vysloužila. Ilustrační foto níže )
 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 11. 2015

zajímavá hračka...dnes jsou pro děti opravdu krásné věci a navíc ty vymoženosti okolo...

Odpovědět
Amanda
Amanda 16. 11. 2015

Odpovědět
benca
benca 16. 11. 2015

z brigstars sme mali hraci klavirik

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 485
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.