Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

PrubniHračku
PrubniHračku
Vloženo 6. 11. 2015
Líbí se mi

Hexbug - recenze

PrubniHračku
PrubniHračku
Vloženo 6. 11. 2015
Líbí se mi
Hexbug - recenze

Hexbug - recenze

Název Hexbug už dnes zná asi většina maminek, možná ale spíše starších dětí. Dobrá zpráva je tedy ta, že tato hračka dokáže perfektně zabavit i dvouleté dítě. Špatná pak ta, že kdo ji svěří takto malým dětem, nebude dělat nejspíše nic jiného, než lovit brouky pod lednicí nebo gaučem.
 
My jsme prvního brouka (Hexbug Nano) pořídili už před delší dobou, byl to v tu chvíli docela hit. Malý běhací brouček nám přišel docela vtipný, takže nás chvíli bavilo pozorovat ho, co udělá, když ho dáme na záda nebo jak si poradí, když před něj dáme překážku. Brzy by nás ale omrzel nebýt koček, pro které se brouk stal super zábavou. A pro nás bylo ještě lepší zábavou pozorovat, jak kočky brouka honí.
 
 
Když to omrzelo i kočky, šel brouk na chvíli k ledu. Než ho někde vyštrachal Alex. Když jsem mu ho poprvé pustila a brouk se rozeběhnul, vřískal nadšením. Když jsem mu ho ale dala zapnutého do ruky, začal brečet, nelíbilo se mu, jak mu to v ručičce vibrovalo. No samozřejmě to netrvalo dlouho a Alex vrčícího brouka normáně nosil a co víc i si ho sám zapínal a vypínal.
Protože ho brouk opravdu bavil, koupili jsme brzy dalšího a potom ještě takového s ostny na zádech, co umí lézt i vertikálně. A pak ještě druhého a k němu i dráhu, aby to mělo také nějaký smysl.
 
 
Nutno přiznat, že to byla docela velká investice, ti brouci jsou bohužel poměrně drazí - kolem 130 Kč ten obyčejný, kolem 160 Kč šplhající. Dráha stála přes 700 Kč.
Na druhou stranu Alex si s tím opravdu vyhraje, zatímco jiné hračky po chvíli odložil, k broukům se vrací neustále.
Naštěstí už se je naučil i pojmenovat, dříve měl totiž vlastní název pro broučka - "pička". Nevím, kde k tomu přišel.
Brouci nám tedy lezou po bytě každou chvíli a já se je přitom snažím uhlídat. Párkrát už se totiž stalo, že brouk zajel neznámo kam, uvíznul a než jsme ho pak našli, měl úplně vybitou baterku. Baterky ale tak jako tak moc dlouho nevydží a tak je dobré mít je v zásobě. My jich aktuálně máme asi dvacet. )
 
Brouci se mi tedy jako zábava pro dítě moc líbí, jsou prakticky nezničitelní, nedělají žádný velký hluk (pokud zrovna neuvíznou pod lednicí). Akorát mne nebaví věčně vyndavat zašprajcnutého brouka z dráhy, což se děje poměrně často. Alex totiž zatím neumí rozlišit, který brouk do dráhy patří (ten s ostny) anebo (a to spíš) je mu to úplně jedno a cpe tam všechny. Ti obyčejní pak samozřejmě v tunýlkách vedoucích kolmo vzhůru uvíznou, nebo se tam nedejbože zaseknou s dalším broukem, kterého Alex pošle z druhé strany. Což mu samozřejmě přijde moc vtipné...
 
Brouky Hexbug Nano hodnotím 8 body z 10. Důvodem pro dva sražené body je poměrně vysoká cena a nustnost relativně často měnit baterky.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Amanda
Amanda 15. 11. 2015

Odpovědět
katkak9
katkak9 11. 11. 2015

Syn má jednoho brouka a je to fakt zajímavá hračka.....škoda že není levnější

Odpovědět
gustawka
gustawka 9. 11. 2015

pěkné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
86 966
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.