Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ZkusNosítko.cz
ZkusNosítko.cz
Vloženo 15. 11. 2015
Líbí se mi

Dětský pisoár

ZkusNosítko.cz
ZkusNosítko.cz
Vloženo 15. 11. 2015
Líbí se mi
Dětský pisoár

Dětský pisoár

Tak tahle věc je "must have" pro všechny chlapečky! Už žádné "potupné" čůrání na nočník, ale na pravý pisoár, jako táta!
 
 
 
Tuto věcičku jsem objevila na veletrhu For Babies a okamžitě mne zaujala. Stále totiž trochu bojujeme s nočníkem. Alexovi už je sice 2,5 roku, občas se mu ale stává, že je tak zabraný do nějaké hry, že mu nedojde, že by se měl dojít vyčůrat a tak mívá různé nehody. Když jsem viděla tento pisoár s vrtulkou, bylo mi hned jasné, že Alexe bude hrozně bavit, když jí bude moct roztáčet. A že si tedy snad na svoji potřebu vzpomene častěji.
Na veletrhu stál tento pisoár asi 600 kč, což se mi zdálo hodně a tak jsem ho nekoupila hned na místě, ale raději se doma v klidu mrkla na internet a srovnala ceny.
Na postovnezdarma.cz ho měli za 299 Kč, což přesně odpovídalo ceně, která mi připadala adekvátní a tak jsem ho hned objednala.
 
Hned jak přišel balíček s čínskými znaky, mi bylo jasné, že je to kopie z Aliexpressu. Po prozkoumání reálného pisoáru a fotek originálu byly patrné rozdíly - originál má plastové oči, padělěk z Ali jen samolepky. Originál má nožičky na vnitřní části pisoáru (lze ji postavit na zem), kopie je nemá. Celkové provedení působí trochu laciněji.
Počáteční zklamání (hlavně z toho, že na e-shopu se to tváří jako originál, chlubí se akční cenou a slevou 40% ...) bylo ale brzy zažehnáno, pisoár totiž funguje, jak má a není s ním jediný problém. Dokonce i přísavky drží na stěně dobře - máme je připevněné na dlaždicích. Vnitřní část jde vyndat, dobře vyčistit a jednoduše zandat.
 
Alexovi se opravdu líbí a hrozně rád chodí čůrat "na vrtulku". Jen ho musím hlídat, aby se jí nesnažil roztáčet i prsty. )
Takže komu se pisoár líbí, nemusí se do tohoto neoriginálního bát jít. Jen bych asi doporučila objednat ho rovnou na Ali, zatím jsem to nezkoumala, ale tipuji, že tam půjde sehnat mnohem levněji...Pokud ho tam někdo najdete, dejte vědět!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

Odpovědět
vantuku
vantuku 27. 11. 2017

Hehehe kolegyně z práce mi zrovna poslala tuhle stránku a k tomu tuhle https://www.ecostep.cz/produkt/bezvode-pisoary/ s "hádej co bude mít Lukášek v koupelně v patře " *smile

Odpovědět
benca
benca 16. 11. 2015

chutne

Odpovědět
Amanda
Amanda 16. 11. 2015

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 485
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.