Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Simonita
Simonita
Vloženo 7. 5. 2017
Líbí se mi

Vyberte dárek pro svou maminku včas!

Simonita
Simonita
Vloženo 7. 5. 2017
Líbí se mi
Vyberte dárek pro svou maminku včas!

Vyberte dárek pro svou maminku včas!

Málokterý člověk toho udělá pro druhého více, než matka pro své dítě. Každý rok na druhou květnovou neděli bychom za to měli svým maminkám náležitě poděkovat a odměnit je milým dárkem.

Krásně zabalené dárky pro každou maminku

Tým Giftisimo přichystal pro maminky luxusně zabalené dárkové sety. Prvním z nich jsou originální trojúhelníkové náušnice ve zlaté krabičce. Třpytivou parádou nikdy nic nezkazíte. Nemusíte přitom utratit všechny úspory, citově hodnotná je i pěkná bižuterie.

Dalším vhodným dárkem je láhev Bohemia sektu, která je ozdobená dvoubarevnou mašlí a zabalená ve stylové zlaté krabičce. Tento dárek potěší o to více, že si ho jistě vychutnáte společně. Stejně tak se maminka jistě podělí o čokoládové bonbony z luxusní bonboniéry v krásné srdcové krabičce, jejíž součástí je i ručně vyrobené papírové přáníčko, kam můžete napsat pro maminku pár oslavných veršů.

Praktický dárek potěší o to více

Překvapit maminku můžete také originálním dřevěným přáníčkem, ze kterého lze vyjmout kulatý podtácek pod skleničku s vínem. Zabalené je do krásné krabičky se srdíčky, která obsahuje výplň pro dokonalé usazení přáníčka.

Pokud má vaše maminka v rukou veškeré rodinné plány, bude se jí jistě hodit dárek v podobě luxusního zápisníku Lanybook, který je ozdobený kamínky Swarovski.

Tyto a další dárky najdete nabídce na www.giftishop.cz, kde máme na dárky pro maminky nyní zvýhodněné poštovné jen za 59 Kč! Přejeme všem maminkám krásný Den matek!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
Simonita
Simonita 9. 5. 2017

Odpovědět
Glady
Glady 9. 5. 2017

Odpovědět
gustawka
gustawka 8. 5. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 093
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.