Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

evionka
evionka
Vloženo 31. 7. 2017
Líbí se mi

Co je nového v Mirákulu?

evionka
evionka
Vloženo 31. 7. 2017
Líbí se mi
Co je nového v Mirákulu?

Co je nového v Mirákulu?

 

Tak tento hrad nepochází z pohádky, ale ze skutečného života našich dětí.

Park Mirákulum se nachází ve Středočeských Milovicích a nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit. K výběru je nepřeberné množství nápaditých herních prvků obří trampolínou počínaje a úzkokolejnou železnici, která park spojuje se sousedním Tankodromem, konče.

V tomto parku jsem skutečně strávila mnoho času a konečně nastalo období, kdy je mému synovi tento jedinečný zážitek umožněn prostřednictvím příměstského tábora, který je na podobné akce zaměřen. Zábava začíná hned na začátku parku, kde je umístěna obří trampolína k nezměrné radosti všech dětí.  Zajímavostí je, že do tohoto parku se jezdí zásadně s baterkou. Proč s baterkou?

Co asi tak mají malí kluci nejradši?

Dobrodružství a pátrání ve tmě. „ Černým koněm“ tohoto parku je více než půl kilometru podzemních chodeb, které se splétají pod centrální částí Mirákula. Ztrácet se a nechat se objevovat? Pro všechny ta nejlepší zábava! A v těch chodbách je vážně tma.

To by mě ale zajímalo, proč zrovna na tomto táboře dostal můj syn přezdívku Kevin.

A proč při závěrečné rozlučce a předávání malých dárků se nechal pan vychovatel slyšet, že je nevyčerpatelným zdrojem energie a vitality s tím, že by neměl tak skákat. Při představě Kryštůfka na obří trampolíně, nebo na lanovém centru jsem byla zticha jako myška. Ostatně to byl tábor zaměřený na tanec a zpívání, takže si v závěru zazpívali písničku a zatancovali se vzpomínkou na skákání v Mirákulu.

 

A co je tam nového?

Třeba to, že v Hradu opět něco přidali. Jsou zde nové kaleidoskopy, křivící zrcadla, která vás natáhnou, nebo smrští a další nové herní prvky. A uprostřed nádvoří je zbrusu nová věž. Ta je protkaná prolézacími rukávy.

A co by to bylo za léto, kdybyste se nemohli zchladit u vody. Letos je po rekonstrukci zprovozněn opět Vodní svět, který je plný říček, stavidel a tůní. A tomu všemu dominuje velká plocha s vodotrysky, které se pro maximální zábavu v programech spouštějí a vypínají.

 

 

A co je tam při starém?

Oslík.

Je to takový náš symbol vánoc, protože právě v čase předvánočním jezdíme do Prahy na Staroměstské náměstí, kde si děti fotím právě u oslíka v živém betlému.

Podobný je i Mirákulu. Takže to je jasné znamení, že tam, kde se vyskytuje oslík, tak tam se zároveň ozývá i dětský smích a radost ze života.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 1. 8. 2017

Odpovědět
Ovace
Ovace 1. 8. 2017

super

Odpovědět
Glady
Glady 1. 8. 2017

určitě tip na hezký výlet

Odpovědět
sipeji
sipeji 1. 8. 2017

tam by se dětem moc líbilo

Odpovědět
evionka
evionka 1. 8. 2017

pro děti ta nejlepší zábava

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 668
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.