Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pistalinda35
Pistalinda35
Vloženo 8. 3. 2020
Líbí se mi

ČLOVÍČKOV

Pistalinda35
Pistalinda35
Vloženo 8. 3. 2020
Líbí se mi
ČLOVÍČKOV

ČLOVÍČKOV

Pro ty, co nevědí: bydlíme na Praze 10, ale Kája chodí do školky na opačném konci Prahy - v Řepích. Nejvíc kamarádů má právě ze Řep a proto jsem v okolí Prahy 17 hledala místo, kde by mohla proběhnout oslava jeho narozenin. Oslovila jsem několik heren a jako cenově nejpřijatelnější
a zejména nejlépe a vstřícně komunikující mi vyšla herna Človíčkov - Lužiny

 

BEREME VŠEMI DESETI, TUTO HERNU PRO DĚTI.
 
Človíčkov Lužiny je ideální svou polohou. Naleznete ji v obchodním centru hned u stanice metra Lužiny. Pro info: stanice metra Lužiny je bezbariérová.
 
ČLOVÍČKOV JE NEJEN V PRAZE A NEVYJDE VŮBEC DRAZE.

V Praze se nacházejí tři pobočky Človíčkova - kromě Lužin též v DBK Budějovická a v OC Opatovská.
 
 
Človíčkov má však své pobočky i mimo Prahu - v Táboře, Přerově, Olomouci, Kladně, Prostějově a Jablonci. (https://www.clovickov.cz/pobocky/)
 
Vstupné je od 59 Kč - záleží, do které herničky se vydáte. Za tuto cenu tam můžete být jak dlouho chcete, třeba od otevíračky do zavíračky <span title='Úsměv' class='smile happy'></span>
 
VĚRNOST SE VYPLATÍ
 
Za 10 vstupů získáte jeden zdarma. 

Do Človíčkova na Lužinách je vstupné 89 Kč, permanentka na pět vstupů Vás vyjde o něco levněji, stojí 399 Kč. 

 

HESLO ČLOVÍČKOVA JE ZÁBAVA PRO DĚTI A ODPOČINEK PRO RODIČE
 
Začneme tedy zábavou pro děti. Kdykoliv přijdeme do jakékoliv herny, tak se Kája rychle svlékne, sundá boty a pak už o "něm skoro nevíme". Dávám to do uvozovek, protože samozřejmě o něm musím mít přehled a hlídám ho, aby mu někdo neubližoval, nebo aby naopak nedělal lumpárny on. 
 
Výhodou Človíčkova na Lužinách je, že kavárna - stolky pro hosty - je těsně u herny. Takže máte přehled a můžete být jako rodič klidnější. Přeci jen je to herna menšího typu než třeba Koala v Hostivaři, kde je prostor o hodně větší a ve střehu tam musí být rodič o to víc. Pokud tedy není flegmatik.
 
Dominantou herny na Lužinách je velký cha-cha box plný různých prolézaček, skluzavky, trampolíny, dráhou na autíčka a tunelů. Pro ty nejmenší dítka je připraven bazének plný balónků, mini skluzavka, kuchyňka, autíčka, skákací míče, aj.
 
Prostředí bylo čisté, uklizené. Toalety se nacházejí v chodbě hned za rohem,  mimo prostor herny. Paní, která nás obsluhovala, je na nás při každé návštěvě milá a je ochotná.
 
NEMUSÍTE MÍT VŮBEC OBAVU, KDYŽ TU UDĚLÁTE DĚTEM OSLAVU 
 
Jak už jsem psala, tak nejvstřícněji ze všech oslovených heren reagoval Človíčkov, resp. paní Nekvindová. Domluvila jsem si s ní schůzku v herně na Lužinách s tím, že naplánujeme detaily oslavy. A tak se stalo. Povídaly jsme nakonec nejen o oslavě, ale i o úplně jiných věcech a jsem moc ráda, že jsem ji poznala. 
 
Pro oslavu (či jinou událost) si můžete v Človíčkově zarezervovat pár míst, ale dokonce i hernu celou. Bližší informace naleznete zde:
 
Oslavu jsem původně naplánovala na leden, ale protože vypukla chřipková epidemie, tak jsme nakonec museli termín přesunout až na sobotu 7. 3. 2020.
 
Paní Nekvindové stačilo, abych ji v pátek 6.3.2020 kontaktovala a upřesnila počet dětí a dospělých, zároveň jsem objednala talíř se zeleninou, talíř s ovocem a popcorn.
 
Co se týče narozeninových dortů, tak si můžete buď přinést dort vlastní výroby . či koupený jinde (v přízemí obchodního centra se nachází "Zelenkova cukrárna").

V herně si můžete dokoupit občerstvení podle aktuální nabídky.  
Během naší oslavy se jednalo např. o dorty - medovník a cheesecake, linecké, domácí jablečný závin, sušenky, párek v rohlíku, pizzu, sladké dobroty, palačinky, pizzu, tousty a různé druhy nápojů.
 
Šťastné dítě = šťastný rodič. 
Kája si oslavu moc užil. 
 
Když nebudete vědět, kam s malými dětmi vyrazit, tak můžete zkusit i tuto hernu. Samozřejmě nemusíme mít na ni pak stejný názor jako my, ale Kájovi se tam moc líbí a to je hlavní. Tak papa a zase někdy příště  

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 5. 2020

Odpovědět
LilyAnn
LilyAnn 28. 3. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 25. 3. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 9. 3. 2020

vnučkám by se tam jistě líbilo

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 9. 3. 2020

Krásná herna

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 289
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.