Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 6. 2017
Líbí se mi

„Bylo to bezva!" Muzikál Alenka v kraji zázraků u mého syna zabodoval na plné čáře

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 6. 2017
Líbí se mi
„Bylo to bezva!" Muzikál Alenka v kraji zázraků u mého syna zabodoval na plné čáře

„Bylo to bezva!" Muzikál Alenka v kraji zázraků u mého syna zabodoval na plné čáře

O čem ta Alenka vlastně bude“, ptá se mě už po několikáté můj šestiletý syn. Na muzikál jde se mnou podruhé. „No já tu knížku vlastně nikdy nečetla“, odpovídám a říkám si, že je to tedy ostuda. „Bude to o jedné holčičce Alence, které se ocitne v kouzelném světě a zažije velké dobrodružství", vysvětluji stručně. 

Návrat do dětství

Alespoň na chvíli se vrátit do dětství, hodit všechny starosti za hlavu, poslouchat nádherné písničky a dívat se na rozzářené tváře dětí. Takové byly mé hlavní dojmy z muzikálu Alenka v kraji zázraků v pražském divadle Hybernia.

Měli jsme štěstí na skvělé obsazení. V hlavních rolích David Gránský a Anička Slováčková. Mezi dalšími jsem poznala Míšu Kuklovou, Míšu Noskovou a Martinu Pártlovou. Kouzelný příběh vtáhnul děti i dospělé do děje maximálně. I to moje zlobidlo sedělo jako zařezané od začátku až do konce. 

Fotky a podpisovka

Mamí, to už je konec“? Ptá se mě Kuba po nekonečném tleskání a uklánění herců. „Nene, teď se s nimi můžeš vyfotit a dostat od nich podpis“, říkám mu.

Zájem o focení byl obrovský a fronty jakbysmet. Čekání se ale vyplatilo! Kuba získal podpisy snad od všech hlavních protagonistů. Navíc „zlá“ srdcová královna, byla ve skutečnosti strašně hodná. Pohladila ho po tváři a vyfotila se s ním. Jako bonus přidala podpis na ruku. Akorát ta fotka s Alenkou nám nevyšla, tak snad příště!

......Srdcové královně to moc slušelo, co říkáte?

Stálo to za to!

Takže suma sumárum, pro děti je to naprosto skvělý muzikál. CDéčko s písničkami nám doma hraje stále dokola. Zejména pár vybraných už známe nazpaměť. Muzikály pro děti navíc baví i nás velké. Můžete tedy vyrazit celá rodina i s prarodičema. Každý si v tom najde to své.

..... a  Kloboučník byl frajer!

A pokud se na muzikál s dětmi vydáte, doporučuji si sednout co nejblíže k podiu. V páté řadě jsme měli krásný výhled. Pro menší děti je navíc možnost půjčit si podsedák, aby lépe viděly.

.... a ještě jedna s hodným strýčkem "želvákem"

A co vy a muzikály? Také je to vaše srdcovka? Já bych na ně mohla chodit pořád. Ať už se synem, s manželem nebo třeba s mojí mamkou. Zkrátka muzikály nás baví a výběr je opravdu obrovský.

Vstupenky můžete zakoupit ZDE

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 16. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

to věřím

Odpovědět
Evaevik
Evaevik 11. 6. 2017

nám se taky líbil,bezva písničky

Odpovědět
k.eva
k.eva 8. 6. 2017

Já jsem na muzikálu byla se synem a moc se nám líbil

Odpovědět
Kátfa
Kátfa 5. 6. 2017

Moc krásný článek!!! Muzikály nejsou zrovna to, co bych vyhledávala, ale věřím, že to může stát za to. A Kuba vypadá spokojeně

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 232
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.