Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ZkusNosítko.cz
ZkusNosítko.cz
Vloženo 26. 11. 2015
Líbí se mi

Autíčko Oball - recenze

ZkusNosítko.cz
ZkusNosítko.cz
Vloženo 26. 11. 2015
Líbí se mi
Autíčko Oball - recenze

Autíčko Oball - recenze

Kdo má doma malé děti a nezná značku Oball, měl by zpozornět. Tato značka dělá opravdu skvělé hračky vhodné už od miminek. Na první pohled zaujmou atypickým vzhledem a neznám dítě, které by si s nimi rádo nehrálo. Navíc neobsahují žádné BPA ani ftaláty a lze je mýt v myčce na nádobí i sterilizovat. Prostě ideální produkt.

Náš první Oball jsem zmínila v článku Hračky pro kojence. Je už starý dva a půl roku a pořád vypadá jako nový. Malý Adriánek si s ním moc rád hraje. Proto jsem se rozhodla zkusit od stejné značky ještě něco dalšího a moc mne zaujalo toto autíčko.
 
 
Střecha autíčka je ze stejného materiálu jako Oball koule, tedy měkký dírkovaný plast, který se i malým dětem dobře uchopuje a drží. Autíčko má moc pěkné barvy (dělá se ještě v červené variantě) a kuličky umístěné v kolech chrastí.
Použití je podle výrobce od tří měsíců, ale podle mého názoru si s ním nejvíce vyhraje dítě, které už dokáže sedét a lézt. Při ležení funguje autíčko spíše jen jako chrastítko a je potřeba dítě při hraní hlídat. Autíčko je přece jen trochu těžší a robustnější než klasická chrastítka pro miminka a dítě by se tak při ještě nepříliš koordinovaném pohybu ručiček mohlo bouchnout do obličeje. Adrian s ním naštestí zatím praštil jenom mě.
Autíčko se mu moc líbí, drží ho za střechu a chrastí s ním, přendavá si ho v ručičkách, strká do koleček.
 
 
Ale ještě větší radost z něj má Alex, Adrianovi ho pořád bere a jezdí si s ním po podlaze. A do kabiny dává řidiče - figurky Stikeez. Vzhledem k Alexově lásce autům jsem to ovšem předpokládala.
Alespoň se hezky ukázalo, že s touto hračkou si vyhrají jak miminka, tak i větší děti (Alexovi je dva a půl roku).
 
 
Kouli i autíčko Oball tedy nemůžu než pochválit, jsou to opravdu moc pěkné a praktické hračky a navíc za velmi slušnou cenu (míček 139 Kč, autíčko 169 Kč).

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

Odpovědět
Amanda
Amanda 28. 11. 2015

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 497
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.