Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ModerníMáma
ModerníMáma
Vloženo 7. 9. 2018
Líbí se mi

AIO a SIO systém

ModerníMáma
ModerníMáma
Vloženo 7. 9. 2018
Líbí se mi
AIO a SIO systém

AIO a SIO systém

Jako poslední vám představím AIO a SIO systém. Přiznám se, že jediný SIO systém nemám vyzkoušený, tak vám jen napíši o co jde. Abych byla upřímná, SIO systém mě nějak neoslovil, proto jsem ho ani nezkoušela, ale kdo používáte hodně čtverce a svrchní kalhotky, tak si myslím, že za zkoušku nic nedáte. 

SIO systém (snap in one) česky znamená něco jako zapnout do jednoho. Je to látkování za pomoci svrchních kalhotek, ve kterých jsou patentky a do nich se zapínají savá jádra. Savá jádra vypadají podobně jako vložky, jenom se zapnou za pomocí patentek do svrchních kalhotek. Tím pádem měníte jenom savá jádra. Svrchní se mění až je miminko pokaká. Je to vlastně podobný systém jako se čtverci a svrchními kalhotkami, akorát nemusíte nic skládat, jen zacvakávat. 

Co se týče AIO systému (all in one) v překladu tato zkratka znamená vše v jednom. Většinou jsou takto označovány české plenky, které jsou, ale zároveň kapsové plenky. Pro mě AIO plenka je ta, která vypadá jako jednorázová, se kterou už nemusím nic dělat, jen ji vemu a nasadím. Takové plenky má např. Bobánek nebo já mám takové plenky z Aliexpressu.

 

 

Zleva je plenka Happy Flute, prostřední Miababy a poslední bohužel nemůžu nikde vyčíst. Dá se normálně najít pod názvem AIO. Tyto plenky mají všité savé jádro a všitou vkládací plenku, proto jsou AIO. Plenka se opravdu jen vezme a nasadí jako jednorázová plenka. První dvě zleva najdete, jak se suchými zipy, tak i s patentkami a tu poslední jsem našla jen s patentkami. Mají dvojité gumičky kolem nožiček, což jak už víte já mám nejraději, protože je to dvojí jištění, aby neuteklo nic kam nemá. 

Jediná prostřední plenka se dá prakticky označit jako AIO kapsovka, protože má ještě kapsu, do které můžete dát další savou vrstvu. Všechny plenky jsou označované jako noční. Já jsem je na noc také testovala, ale za mě nejlepší na noc jsou opravdu kalhotkové plenky, protože plenky s pulem na noc nejsou zrovna dobrá savá varianta. Na den jsou tyhle plenky, ale skvělé. Já je používám moc ráda a vydrží i 3 hodiny, tedy pokud se miminko nepokaká. Skvělé na návštěvy, k doktorům a na procházky. Na tyhle plenky už ani nic nepřijde, nepotřebujete žádné svrchní kalhotky, protože mají PUL.

Tyto AIO plenky z Ali jsou značky Usurpon. Má všité dvě vkládací plenky naproti sobě. Dělají opravdu hodně malinkatý zadeček. Řekla bych, že je to tím, že nemají všité savé jádro. Ale na druhou stranu by tam klidně mohlo být, protože tato plenka opravdu moc dlouho nevydrží. Nám vydrží maximálně 2 hodiny. Plenka je určitě vhodná pouze na denní použití. Jako nevýhoda je určitě to, že nemá dvojité gumičky kolem nožiček. Na tyhle plenky opět už nepřijdou žádné svrchní kalhotky, protože mají opět PUL. 

Řekla bych, že to základní rozdělení plenek jsme už úspěšně zvládli, ale určitě se ještě o látkových plenách budu zmiňovat nebo dělat na ně videa, protože já je neustále měním a zkouším nové druhy a značky, takže určitě s látkovými plenami nekončíme. 

Pokud i přesto potřebujete s něčím poradit nebo jsem se o něčem nezmínila, určitě se nebojte zeptat. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 2. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 3. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 8. 9. 2018

to jsou novinky

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 8. 9. 2018

It is new!!!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 879
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.