Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Petra | ŽENA s.r.o.
Petra | ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 9. 2015
Líbí se mi

60 minut denně zdravého pohybu pro vaše děti. Lékaři jásají a děti jsou šťastné!

Petra | ŽENA s.r.o.
Petra | ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 9. 2015
Líbí se mi
60 minut denně zdravého pohybu pro vaše děti. Lékaři jásají a děti jsou šťastné!

60 minut denně zdravého pohybu pro vaše děti. Lékaři jásají a děti jsou šťastné!

Až na vás příště někde vykouknou statistiky, že dítě předškolního a raného školního věku by mělo mít 3 až 4 hodiny denně přirozeného pohybu, nebo že předškolní děti by měly cvičit pod dohledem vzdělaných a zkušených instruktorů 2x týdně 60 minut, už nebudete muset hledat argumenty a pouze překvapíte s doporučením.  Nedostatek času, sportovní antitalent, touha po chvilce klidu a hlavně snaha dát dítěti to nejlepší, vás často vede k myšlence, aby dítě sportovalo. Ale jak? Co s ním cvičit? Jak správně? Už se tím nezatěžujte a přenechejte své dítě odborníkům, kteří ví, jak na to.

Hurá, mami, jde se cvičit

Správný přístup i zkušené lektory najdete právě v Monkey´s Gym. „Naše jednotná a odborně vytvořená metodika ve všech ohledech respektuje správný psychomotorický vývoj dětí. V hodinách nechybí hry s míčem, dovednostní aktivity a cviky na nářadí. Trénujeme obratnost i rychlost, hrajeme sportovní hry, aby si děti pohyb skutečně oblíbily.  Celé prostředí je pozitivní a nesoutěživé. Děti ale asi nejvíc oceňují to, že u nás vypadá každý týden jinak. Zkrátka se nikdy nenudí," mluví z vlastní zkušenosti samotná autorka projektu Kristýna Přibylová.

Co je tedy Monkey´s Gym?

Moderní, pouze dětská tělocvična s odborně vedenými kurzy a jistotou, kde vašemu dítěti budou do základu dány správné pohybové návyky a získá lásku k pohybu! A na co se mohou děti, ale jejich  rodiče těšit? Na tělocvičnu, která je ušita zcela na míru dětem. Místo plné cvičícího vybavení speciálně pro děti, ať už se jedná o kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, zábavné, barevné a měkké cvičební prvky nebo horolezeckou stěnu, vše co dítě pohybově rozvíjí a hlavně baví. „Naším heslem je hravý přístup, pozitivní motivace, žádné zákazy ani příkazy. Hodina v Monkey´s tělocvičnách probíhá jako jedna dlouhá hra, a tak by to mělo vypadat i když se snaží rozhýbat své ratolesti rodiče,“ dodává.

Batole či předškolák? Všichni cvičíme jak opičák

Aby dítě bylo opravdu jako „opičák", pohybu se nebálo a s radostí cvičilo, pohyb musí být odmalička správně vedený a hlavně v prvních letech zaměřený jen na všeobecnou pohybovou průpravu bez užší specializace, která může vytvořit nesprávné, jednostranné  pohybové návyky.  Bonus, co jistě oceníte, že dítě s pravidelnou pohybovou aktivitou postihne v dětství méně úrazů, protože je šikovnější, mrštnější a disponuje jakýmsi „uměním padat“, což zabrání těžším úrazům. Dalším důležitým faktorem je, že si do života přenášejí bezpečnostní aspekty, jako vhodné obutí nebo správné rozcvičení.  No a když nám maličký povyroste a je z něj mnohem schopnější, živější předškolák,  je vhodné přidávat konkrétní pohybové úkoly bez silových a vytrvalostních cviků, s výhodou lze zařadit cvičení s pomůckami a vhodným nářadím. „ Předškolní věk vyžaduje všestrannost a vyváženost pohybové aktivity bez toho, aby ho dítě strávilo skloněné nad hokejkou nebo zlomené v pase při gymnastice,“ varuje Kristýna Přibylová z Monkey´s Gym, autorka speciálního cvičení pro děti podle jejich psychomotorického vývoje.

Mít své děti pod kontrolou, relaxovat a sledovat, jak je dítě šikovné

Ano, ano, ano. Na toto vše myslí v Monkey´s Gym, proto je tělocvična vždy prosklená a disponuje příjemným předsálím, odkud rodiče sledují průběh hodiny.  Zároveň také mohou využít času na práci, četbu, zkrátka k čemukoliv, na co jim normálně čas nezbývá.  Jejich dítě je šťastné, zdravě cvičí a těší se na další hodiny.

 

Více informací na www.monkeysgym.cz.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

Odpovědět
gustawka
gustawka 8. 2. 2016

To rozhodne

Odpovědět
benca
benca 18. 9. 2015

deti sa potrebuju blaznit

Odpovědět
Mišel
Mišel 16. 9. 2015

škoda, že je to pro nás z ruky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 312
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.