Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 4. 1. 2015
Líbí se mi

15 důvodů, proč se radovat

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 4. 1. 2015
Líbí se mi
15 důvodů, proč se radovat

15 důvodů, proč se radovat

Neděle večer, poslední večer před novoročním pracovním nástupem. Večer po dvou a půl báječných, aktivních i lenošivých týdnech s rodinou a přáteli. Měla jsem v plánu přečíst 3 knížky, napsat minimálně 2 blogy a být sama od rána do večera alespoň 1 den. Nic z toho neproběhlo. Úplně relax se nekonal, ale byla to spíš taková „vymejvárna mozku“ po všech těch vánočních návštěvách a týdnu na horách v obklopení deseti dětí, protančené silvestrovské noci a nabraných dalších třech kilo z toho, co mi bylo průběžně servírováno bez jakéhokoliv mého přičinění. Ale přesně to jsem vlastně potřebovala, podařilo se mi odhodit vše pracovní a jenom si tak přehrávat všechno hezké, co mi rok 2014 dal. I když to byl bezesporu nejtěžší rok v mém podnikatelském životě, tak ale jako žena jsem si ho užila a zase hodně pochopila…

Příroda stojí při mně – Nevím jak jinak v dnešní době popsat to, že jsem matkou nádherného a zdravého syna, kterého jsem zcela přirozeně kojila dva roky a ustála jsem to celé i já ve zdraví. A jako bonus mi pomohl shodit ještě několik nežádoucích kilo dolů! 

Nejsem v tom sama – I když na můj vkus někdy zbytečně komentuje, co komentáře nepotřebuje, tak je to prostě můj muž a báječný táta, který nás miluje a zažili jsme spolu krásný rodinný konec roku 2014. A není nic víc, když do toho přijde malá kopie toho velkého a řekne mi „Maminko, Tebe mám rád.“ 

Mám se ráda  – Hodně dlouho jsem se trápila tím, že se trápí ostatní, že nemají práci, že ji pro ně musím najít, že musím poslouchat starosti, které jdou úplně mimo mě, protože jim se uleví. A tak jsem si položila otázku „A kdo z nich pomohl Tobě?“.

Správná barva křivky stoupá - Po mnoha letech jsem v loňském roce podnikala díky investicím do začátku ŽENY s.r.o. v obou firmám s výraznými ztratámi, letos už zase jenom s jednou křivka stoupá, směr nabrán!

Mám práci, která mě strašně baví - Po roce a půl jsme vidět, slyšet! Jsme čtenné a jsme první s uceleným konceptem testování na trhu! ŽENY s.r.o. nabraly na obrátkách s meziročními nárusty navštěvnosti, liků na FB atd. Prostě radost! 

Znám svou cenu - 20 min sem a 20 min tam, to nějak dám … ne, ne, ne, už žádná schůzka navíc!

Líbím se – pořád ještě mi říkají slečno, občas, ale ještě před pár lety jsem netušila, jak toto slovo jednou budu tak ráda slýchat.

Umím se obklopit fajn lidmi - V práci mám skvělý tým, který i v roce 2014 prošel zdravým sítem a vydrželi jen ti nejlepší. Navíc jsem potkala spoustu nových lidí, ale už dávno neupadám do žádných bezhlavých přátelství, abych si měla s kým „pokecat“ … už dávno vím, že i s přáteli je lepší to mít od-do, a proto se mi žádná přátelství nekazí, protože jimi šetřím. 

Plní se mi sny – Mám zdravou rodinu, skvělou práci, úspěšného muže, společné bydlení, byla jsem v ELLE, v hlavních událostech ČT i na TV Nova, přednášela jsem pro velké firmy, potakala jsem spoustu úžasných žen a stala jsem se členkou MINERVA21 ... ale jinak jsem fakt skromná holka  

Vím, že já to dám - Umím makat jako málokdo, moje tempo je někdy vražedné, za svůj život jsem potkala snad jenom 3, kteří mne v tak vytrvalém tempu nasazení a počtu hodin spánku trumfli (můj otec, Karel Havlíček a pan docent Měšťák). A už vím, co odpovím, až se mě zase někdo zeptá, jak to dávám ... Protože vím, kam jdu!  

Umím vyčkávat - V 10ti letech jsem chodila loupat o Vánocích salámy do rodinného řeznictví. Od 11ti let jsem pravidelně chodila o víkendech za pult. Celých 25 let jsem pozorovala, jak taťka s mamkou budují velký rodinný podnik. Posledních 10 let jsem občas zavírala oči, protože jsem s řadou věcí nesouhlasila. 1. 1. 2015, po dlouhých 25 letech vzniklo rodinné s.r.o. s plánem účasti všech členů rodiny a já se mohla pustit i do podnikání v novém oboru, s obrovskými výzvami a další hromadou práce. A strašně mě to baví, tak se někdy stavte! www.reznictvicejka.cz  

Neztrácím čas - Nedívám se do minulosti, neřeším, nevyčítám... odpouštím, ale nezapomínám. 

Hoooodně vydržím! - Docela dost věcí se mi nepovedlo, nejednou jsem se sakra sekla, ale z ničeho jsem se nezhroutila. Jsem přeci do dalšího roku zase o něco chytřejší a zkušenější! 

Přežila jsem 2014 ve zdraví já i všichni v mém okolí! 

Těším se na 2015, protože věřím, že bude minimálně zase o jednu radost navíc! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 2. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 18. 2. 2015

Moc Vám fandím paní Evo, čiší z Vás velká pozitivní energie, jste krásná žena. Přeji Vám, ať se daří ve všem, co děláte, ať máte zdravou a spokojenou rodinu. Je moc dobře, že tady jsou Ženy s.r.o. - už se neumím představit, že bych nezavítala na tento profil.

Odpovědět
Dee
Dee 13. 2. 2015

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 30. 1. 2015

inspurující

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 389
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.