Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Veru.Doudo
Veru.Doudo
Vloženo 6. 5. 2021
Líbí se mi

10 tipů na drobný dárek ke dni matek, který určitě potěší

Veru.Doudo
Veru.Doudo
Vloženo 6. 5. 2021
Líbí se mi
10 tipů na drobný dárek ke dni matek, který určitě potěší

10 tipů na drobný dárek ke dni matek, který určitě potěší

Už tahle neděle je ta druhá v květnu. Ta, na kterou čekají všechny maminky: "Vzpomenou si ty moje povedené dětičky?". Pokud už jste sama maminka, je vám naprosto jasné, co všechno to obnáší a že by se měly všechny mamky na rukou nosit. Že je to tak? 

Není třeba velkých darů, stačí troška pozornosti. A tak jsem pro vás vybrala pár tipů na drobný dárek pro maminku, který do neděle určitě zvládnete připravit:

 

  1. 100 důvodů, proč tě mám ráda, mami - Nebo jen 50 či 25, záleží, na kolik jich přijdete. Stačí k tomu pěkná sklenice, ozdobná etiketa a udělat spoustu papírových roliček, do kterých vepíšete ony důvody.

  2. Hrnek pro nejlepší maminku - Čistě bílý hrníček dnes seženete skoro v každém supermarketu. Pořiďte k tomu fixu na porcelán (snad v papírnictví?) a popište nebo pomalujte hrnek čímkoli, co vás napadne.

  3. Čtyřlístek pro štěstí - Zrovna včera jsem na jednom místě našla hned 6 čtyřlístků. Důkaz, že rostou. Vyrazte si tedy někam do přírody, do parku nebo na zahradu a zkuste jeden najít. Když ho pak dáte mamince do rámečku nebo zalaminujete do peněženky, bude z toho pěkný milý dáreček.

  4. Barevné mlsání - Ráda vaše mamka mlsá? Vemte prázdnou sklenici od okurek a navrstvěte do ní různé oříšky a sušené ovoce. K tomu pěknou etiketu a je to.

  5. Hudební dáreček - Každou milovnici dobré hudby určitě potěší nové CD. Vypalte mamce její oblíbené písničky, které třeba už dlouho neslyšela nebo na které jste spolu vždycky tancovaly. A nezapomeňte obal CD popsat milým věnováním.

  6. Přání na památku - Skončí pravděpodobně v nějaké krabici s ostatními přáníčkami nebo fotkami, ale určitě splní svůj účel a potěší. Vyrobte nějaké pěkné, pomalujte, přidejte do něj třeba vaši společnou fotku a napište osobitý vzkaz.

  7. Básnička - Jestli máte alespoň trošku básnické střevo, složte mamce básničku. Může být vtipná a veselá, nebo třeba dojemná. Můžete jí pak vepsat do přáníčka nebo vložit do rámečku.

  8. Náramek přátelství - Jste s mamkou dobré kamarádky? Uměly jste kdysi taky drhat náramky? Zkuste zavzpomínat a jeden takový udrhat pro svojí maminku.

  9. Sladká tečka - Pozvala vás mamka na nedělní oběd? Upečte nějakou sladkou tečku po obědě. Dobré sušenky, koláč nebo cokoliv, co víte, že má mamka ráda.

  10. Dámský večer - Anebo vemte prostě lahvinku dobrého vína, nějaký pěkný film k tomu a udělejte si s mamkou pěkný večer. 

 

Nosíte mamce každý rok kytičku? Nebo den matek vůbec neřešíte? Prozraďte mi, jak to máte, dole v komentáři.

 

A jestli vás zajímá ještě víc tipů, čím mamku potěšit, mrkněte na článek na mém blogu: Jaký dárek ke dni matek? Nepočítaně tipů, ze kterých si vybere každý

 

Veru.Doudo / DárkoBlog.cz  (FB / IG)

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Alena Otilová 19. 5. 2021

Já dávám mamce ke dni matek také dárek . I když už jsem dospělá a mám sama děti, tak jsem na ni ještě žádný rok nezapomněla. Letos, vzhledem k pandemii, jsem využila rozvoz květin od https://www.fleurop.cz/rozvoz-kvetin-ceska-republika a růže jsem jí nechala poslat se vzkazem: Pro nejlepší maminku. Měla ohromnou radost, hned mi volala a byla ráda, že jsem si i letos vzpomněla .

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 7. 5. 2021

Moc pěkné

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 5. 2021

kdybych ještě měla maminku, pořídila bych jí něco na památku s nápisem Andělům bez křídel říkáme maminka

Odpovědět
sipeji
sipeji 7. 5. 2021

Samé krásné dárečky.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 309
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.