Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Inkamarinka
Inkamarinka
Vloženo 7. 8. 2020
Líbí se mi

Ztracený dopis

Inkamarinka
Inkamarinka
Vloženo 7. 8. 2020
Líbí se mi
Ztracený dopis

Ztracený dopis

Věřím, že čas vlasně není. Že život se žije teď, v tuto chvíli. Ale je štěstí, že v tom máme jasno. Psali ste si pro sebe někdy dopis? Já ano. Bylo mi nějakých 15 let a měla sem ho otevřít asi ve 20. Když sem ho našla, s každou větou mi stékaly slzy po tváři. Při přečtení mých řádků mi vlastně došlo, že sem si vůbec v ničem nevěřila a že sem si do toho mého osudu zavála vlastně chladný vítr. Teď je mi krásných 27. Napíšu si ten nejkrásnější dopis pro moji cestu. Místo chladivého vánku mi bude zářit hřející slunce na cestu..

Milá Martinko,

ušla si veký kus cesty. A chtěla bych Ti pogratulovat s jakou lehkostí a moudrostí si překonávala překážky na své cestě za štěstím. Už si se naučila poslouchat své zářící srdce a je dobře že svítíš na cestu těm kteří ho ještě neposlouchají. Schovej se nachvlíli na své oblíbené místo, zavři oči a zapřemýšlej nadtím jestli lidé v tvé blízkosti jsou těmi lidmi kteří vidí to dobré a špatné v Tobě a přesto tě neopouští. Pokud ano, v duchu jim za to poděkuj. 

Zjistila si, že mít ruce plné peněz je nezbytné, ale nezahřejí Tě, když Tě něco bolí. Nezapomínej, že vždy máš možnost volby. Tvé svědomí Tě povede tou správnou cestou. Pečuješ o svoje tělo zodpovědně, protože už víš, že je to tvůj chrám. Jdi se vztyčenou hlavou, ale nikdy nekoukej z výšky. Zapomeň na všechny špatné věci, které už nejsou Tvoje. Žij pro svou cestu a udělej pro sebe maximum. Abys mohla být lepší a lepší. Né pro druhé, ale pro sebe. Pro Tvoje zářivé srdce. 

Dovol si chybovat, ale i odpouštět. Na Zemi jsme jenom jednou v tomto krásném životě a není čas litovat skutků nebo plakat nad věcmi které se nestaly i když sis to přála. Vše má svůj důvod. A sem si jistá, že si právě tam, kde jsi měla být. Vím, že až budeš sedět na krásném květinovém křesle, s voňavým kafíčkem (které máš tak ráda) a budeš si číst tento dopis. Nebudeš plakat nad svým životem. Ale budeš se smát a děkovat sama sobě, že sis pro sebe přála ten nejkrásnější život který si mohla.  

Pozdravuj Tvou spřízněnou duši a Tvou chlupatou bílou kuličku, která už konečně nemá z ničeho strach a těší se na nový den s Tebou a se všemi které miluješ. 

Každý den začíná nové dobrodružství, vybírej pečlivě čím ho zaplníš. 

S láskou Tvoje Martina

 

A teď úžasné ženy

Vás vyzývám, sedněte si a napište pro sebe a pro svoje děti, ty krásné životy o kterých sníte. Zalepte je a schovejte do místa, kde je pár let nikdo nenajde. Zapomeňte..

Napište mi do komentáře větu, kterou by Vám napsalo právě teď Vaše vyšší já.. 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 16. 8. 2020

super

Odpovědět
lemur
lemur 10. 8. 2020

Zajímavé čtení.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 159
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.