Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lopinka
Lopinka
Vloženo 18. 11. 2014
Líbí se mi

Změna - troufáte si?

Lopinka
Lopinka
Vloženo 18. 11. 2014
Líbí se mi
Změna - troufáte si?

Změna - troufáte si?

Co bych k tomu mohla říci? Někdy hodně bolí, je nepříjemná, ale skoro vždy se ukáže, že byla důležitá a vlastně pro dobrou věc. Občas nás dokáže hodně nakopnout, i když o ní pochybujeme a často za ní děkujeme.

Znám spousty lidí, takzvaných konzerv, kteří změny odmítají v jakékoliv podobě, ale přitom jsou schopní na ní neustále remcat a až za čas jsou ochotni připustit, že měla svůj smysl a dokonce za ní i poděkují.

Moje první velká změna mě potkala příbližně dva a půl roku zpět. Psal se rok 2012 a já po dlouhé době dostala nabídku, o které jsem hodně přemýšlela a konzultovala jí se svou rodinou. Vše klapalo dle plánu a pak přišel den D, kdy jsem měla oznámit, že na apríla bude vše jinak. Tak stažený žaludek, slzy v očích a hlas, který se klepal už při pozdravu, jsem dlouho nezažila. Když jsem ze zebe vykoktala úplně vše, utřela slzy, tak každý, kdo ten den seděl v oné místnosti, musel slyšet obrovskou ránu a snad i vidět kámen, který ze mě spadl ….

Tento rok pro mne je hodně změnový a já si díky předchozí zkušenosti říkám, zda přišel ten správný čas, udělat zase vše jinak. Kolik informací a kolik strachu potřebujeme k přijmutí změny? Sama pořádně nevím. Co vím ale na sto procent je, že se chci mít lépe a rozhodně nechci skončit tak, že za pár let budu sedět a říkat:”Kdybych tenkrát …..”, mohlo být vše jinak. Kde jsem mohla být? Ne, takhle opravdu ne. Dokázala jsem toho hodně a věřím, že ještě dokážu. Chci znovu zažít ten úžasný pocit, úsměv, který se objeví sám, motivaci a sebevědomí. Usínání s pocitem, že dokážu vše ….

Za sebou mám spousty práce na sobě, pro sebe a pro mé nejdražší. Zjistila jsem, co mám ráda, co mě baví a naplňuje a přesně tohle bych přála každému z vás a mým “konzervám”. Odhoďte konečně stereotypy, strach a začněte žít. I ten největší realista má svou představu spokojeného a svého života. Dovolte sami sobě prožít život, tak jak chcete vy a ne tak jak vám to určuje společnost nebo vaše okolí. Pusťte k sobě pohodu a klid, která se dostaví s pocitem uspokojení a s tak nakažlivým úsměvem, který vám bude závidět kde kdo

Jak by řekl můj dobrý kamarád: “Letś do it Don´t worry be happy.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 2. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

málokdy si troufnu

Odpovědět
konatovka
konatovka 27. 3. 2015

Bez životní změny bych dnes nebyla tam, kde jsem. Určitě je třeba si troufnout a pak jsme překvapeni, k jakému cíli nás to dovede.

Odpovědět
Miška optimistka
Miška optimistka 16. 3. 2015

Ano, zěmny jsou třeba. Ale nedočetla jsem se, jaké změny Vás vlastně potkaly a proč slzy, strach a rozklepaný hlas? Bohužel jsem tento blog asi příliš nepochopila. mě osobně nic moc neříká.

Odpovědět
Viera1
Viera1 27. 12. 2014

niekedy treba zmenu

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 743
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.