Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 10. 1. 2021
Líbí se mi

Změna má jméno Žena

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 10. 1. 2021
Líbí se mi
Změna má jméno Žena

Změna má jméno Žena

Každoročně jsem si dala jeden novoroční blog a letos to ne a ne přijít.

A tak moje milé, ŽENY sro, ale i náhodné čtenářky, nebudu hodnotit loňský rok, napsáno bylo už víc než dost. Ale přiznám se, že to byl adrenalin a bavilo mě to pozorovat. Jako když se zastavíte na vlakovém nádraží, čekáte na vlak a máte čas sledovat okolí. Koukáte, kdo spěchá na poslední chvíli a kolik mu dělá stres ve tváři vrásek. Matky se skákajícími dětmi, které absolutně nemají pojem o čase a je jim krásně. Rozčilující se manažer, na kterého nevyšla business třída a jeho auru zastiňuje jeho vlastní ego. 

Psal se leden 2020, seděla jsem na pracovním jednání já a několik mužů. Atmosféra byla hodně hustá, hlasitost vysoká, také jsem měla chuť zvýšit hlas, ale bylo mi jasné, že by to nikam nevedlo. Jenom k výčitkám, kdo udělal co špatně a že to můžeme rovnou zabalit… Byla to vlastně skvělá příprava na ještě těžší situaci a zkoušku, která přišla o 2 měsíce později s prvním lockdownem. Pozorovat to, vnímat hlavně sebe, znovu si ověřit plány, podívat se na vše z nadhledu a následovat intuici…

Vydržet! Uklidnit okolí, najít v tom to pozitivní a jede se dál!

Vydalo by to na knihu, ale teď je potřeba číst pozitivnější věci. To zásadní, co jsem pochopila z chování a vnímání sebe a svého okolí je to, že ženy dokáží zvládat zátěže, krizové situace a změny lépe.  

Takže moje milé, říkají nám to všechny průzkumu, světové studie, ale pořád na to zapomínáme! Je to naše výhoda – naše empatie, intuice a přirozená potřeba pečovat. Naši milí muži, díky za vaši přímočarost a ukázku toho, jak se má jít za tím, když něco chceme, včetně toho, říci si o více peněz. 

Ženy, máme tak veliký potenciál, ale pořád ho nevyužíváme naplno! Pro dobré věci, pro nás, pro společnost! 

Co z toho plyne? Že společně dokážeme nejvíce. Že můžeme dělat změny pro nás pro všechny, pro naši společnost! A kdy jindy než teď, kdy se přepisují dějiny, rodí se nové generace, vše se mění… Jedině spolupráce a partnerství může být tou cestou pro změnu. I nám se to vyplatilo a nakonec všechny "hrůzy" z ledna dopadly tak, jak mi říkala moje intuice. 

Díky všem ženám, které mne v životě potkaly, pomohly a těm, díky kterým tu jsem! A všem, díky kterým jsem zvládla tak náročný rok plný změn v pracovním i osobním životě... 

A za nás všechny si přeji - strach pryč a s intuicí, empatií, úsměvem (kéž by co nejdříve bez roušek), se schopností spolupracovat a inspirovat do roku 2021, ať už nás čekají jakékoliv změny! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 20. 2. 2021

krásné

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 13. 1. 2021

musíme tomu věřit

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 10. 1. 2021

hezké

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 10. 1. 2021

musíme se snažit, aby tento rok byl lepší!!!

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 10. 1. 2021

= výstižné, tak se budeme snažit, aby rok 2021 byl lepší!!!***

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 233
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.