Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Životní mapy s Martinou - zážitek jak má být!

Líbí se mi
Životní mapy  s Martinou - zážitek jak má být!

Životní mapy s Martinou - zážitek jak má být!

Tak asi jako každý i já ve svém životě občas něco řeším. Občas se najde trápení na které je třeba najít ne náplast, ale reálné řešení.

Životní mapy jsem měla možnost vyzkoušet na vlastní kůžy. Tedy spíše moje malá dcerka šla s kůží na trh a mě se jen potvdily pravdy.

Neuvěřitelné, jak je dětská dušička čistá, jemná a bystrá. Ano, opravdu se mi potvrdilo to, co jsem již dávno věděla, ale mapy mě posunuly v tom ihned na tom pracovat, nic neodkládat a jednat. Milé dámy, na rovinu, někdy je fakt situace taková, že si ji nechceme připustit, ale není třeba nechat v sobě věci hnít a nést je na bedrech. Proto kdo má zájem a chuť, za pomoci mapy života je opravdu možné dostat se nejen k dětské duši.

Životní mapy dětské 

Jsou účinnou diagnostickou a terapeutickou metodou, dávající odpovědi i řešení. Rodiče získají kompletní výsledné informace o svém dítěti a jeho problémech, zároveň však dostávají i konkrétní návod, jak s těmito výsledky pracovat. Dětské životní mapy také umožňují rodičům pochopit dítě a jeho svět a najít správný komunikační most, který je s dítětem i jeho světem propojí. Toto pochopení se velmi pozitivně odráží i na fungování celé rodiny.

Životní mapy pro dospělé

Kvalita našeho dospělého života z velké části závisí na tom, zda jsme v dětství zažívali pocit přijetí, zda nám byla věnovaná láskyplná péče a ochrana. Na základě našich prožitků jsme si podvědomě vybudovali soubor vzorců, podle kterých jednáme a byť nás třeba svazují, omezují a brání spokojenému a radostnému prožívání, nedokážeme se od nich sami oprostit. Pro pochopení a zpracování našich nefunkčních programů se potřebujeme znovu vrátit do dětství. K tomuto účelu jsou životní mapy skvělým nástrojem.

Nebojte se kontaktovat Martinu, je to úžasná žena s úsměvem na tváři. 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 12. 1. 2017

Moc pěkné

Odpovědět
Daša mentorka a konzultantka talentov podľa metodiky Gallup

Odpovědět
gustawka
gustawka 14. 10. 2015

bezva

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 827
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.