Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

AndyBali
AndyBali
Vloženo 5. 11. 2016
Líbí se mi

Život na pláži - život na druhé straně

AndyBali
AndyBali
Vloženo 5. 11. 2016
Líbí se mi
Život na pláži - život na druhé straně

Život na pláži - život na druhé straně

Lidé v Evropě občas zatouží po životě na ostrově.

Po životě, kde se nikam moc nespěchá, kde svítí slunce a moře si pohrává s vlnami.

Vydáme se do těchto míst na dovolenou a vše nám přijde dokonalé. Někteří z nás dostanou odvahu se na takové místo přestěhovat a zkusit žít na opačné straně. Ve většině případech s představou, že utečeme od problémů, které máme doma, které máme v Evropě. Někomu z nás to vyjde někomu ne.

Obletíme svět s touhou najít něco lepšího, než máme doma. Později zjistíme, že to štěstí, které hledáme je jen iluze a pokud nedokážeme štěstí nalézt uvnitř sami sebe, nenajdeme ho nikde.

Pouze se mění kulisy, v kterých se pohybujeme. Lidé jsou v podstatě stejní všude.

Každý touží po štěstí a lásce, potom aby ho druzí brali takového, jaký je. Všude jsou lidé dobří a zlí, lidé toužící po moci a po penězích. Myslící si čím více budou mít těchto prostředků tím se jejich životy zlepší. Všichni si hledají svoji cestu životem s nadějí na lepší život. Málo kdo si váží toho, co má.

Ať člověk žije v Evropě, v Americe či třeba na Bali ve většině případech je svět položen na moci penězích a úspěchu. V každé zemi najdeme lidi skromné, pracovité milující svojí práci a lidi, kteří se z Vás budou snažit vytřískat nejen peníze, ale i duši.

Píši to tak jak to je. Ráj neexistuje nikde na Zemi. Ten musíme nalézt ve své duši. Potom už je jedno zda žijete na Severním pólu či třeba někde u moře.

Ano, teplé počasí má své velké plusy a život je v mnohém snazší. Nemusíte se starat o topení a spoustu další věcích. Vše má, ale dvě tváře. Měnící se roční období nás učí neustále změně a přizpůsobení se. Lidé na ostrovech mají také v určitých směrech těžší život, ale neumí se dle mě tak rychle přizpůsobovat jako člověk, který vyrostl v každoročně měnících se podmínkách. 

Nechci tímto článkem působit negativně či smutně, ale cílem mého blogu není psát jen jak je vše perfektní a že jediný správný způsob, jak žít je utéct z Evropy na ostrov v Indonésii.

Chci i ukázat, že vše není, jak se na první pohled zdá a vše má dvě strany mince, které člověk začne poznávat ne jako turista trávící nějaký čas na cestách, ale člověk, co se snaží splynout a žít na tak odlišném místě od našeho.

Jedno máme však všichni společné. Jsme lidi a všichni tam někde uvnitř toužíme po štěstí, zdraví, lásce a spokojeném životu. Cesta za tím není snadná někteří volí ne úplně dobré praktiky, ale pokud člověk to ve svém srdci myslí upřímně, tak Vesmír dříve nebo později takového člověka odmění štěstím i přes veškeré překážky.

 

Můj eBook o tom, co mě přivedlo na Bali si můžete objednat na následujícím odkazu:

http://andreavosejpkova.com/www-andreavosejpkova-com-nespoutane-bali/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 4. 2. 2020

Svatá pravda

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 11. 2016

ráj je tam, kde si ho my sami uděláme.....

Odpovědět
Amanda
Amanda 6. 11. 2016

Jojo

sipeji
sipeji 6. 11. 2016

máte pravdu v tom,že ráj začíná u nás a žádné prostředí ho nevyčaruje

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 052
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.