Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

David Zábrž
David Zábrž
Vloženo 20. 8. 2018
Líbí se mi

Ženy v podnikání

David Zábrž
David Zábrž
Vloženo 20. 8. 2018
Líbí se mi
Ženy v podnikání

Ženy v podnikání

První Eva. Možná ji znáte také pod jménem Eva Čejková Vašková. Založila mimo jiné i portál zenysro.cz, na kterém se teď pravděpodobně nacházíte. Avšak není jedinou ženou, která je jistě skvělá matka, ale zároveň i podnikatelka. Dnes je úspěšných žen, které jsou ambiciózní a chtějí od života víc opravdu mnoho. A my bychom rádi právě tyto ženy podpořili v realizaci jejich snů při zachování role matky.  Založili jsme neziskovou organizaci, která pomáhá všem nově začínajícím podnikatelům a podnikatelkám. Naším interním heslem je „Od nápadu k úspěchu.“ Znamená to, že pomáháme plnit podnikatelské sny od fáze pouhého nápadu, přes vytvoření profesionálního business konceptu a nalezení financování až po konzultování důležitých podnikatelských kroků. V případě, že máte nápad na podnikání a chcete jej zdarma zkonzultovat, neváhejte se obrátit na Českou asociace startupů kvalifikovaných k investici, z.s. s příhodnou adresou www.asociacestartupu.cz. Jsme otevřeni pomoci i Vám, krásný bytostem – ženám. Pojďme společně zrealizovat váš podnikatelský sen. Pojďme společně přetvořit sen v realitu. Na závěr reference ženy, které jsme již pomohli. V rámci GDPR bylo nutno anonymizovat, avšak příběhy, které stojí za námi, jsou příjemnou realitou.

„Vždy jsem měla plnou hlavu dobrých nápadů, ale stabilní zaměstnanecký poměr byl pro mě pohodlnou cestou. Situace se změnila po narození druhého dítěte, kdy jsem zjistila, že návrat z práce kolem šesté hodiny a stíhání povinností matky je velmi těžce slučitelné. Přemýšlela jsem, jak své nápady uchopit a kde vlastně začít. Asociace startupů mi pomohla utřídit myšlenky, vybrat nápad, jež má šanci velmi rychle začít vydělávat a nyní jsme dokonce ve fázi jednání s potencionálním investorem. “

V případě, že máte nápad, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám zhodnotíme jeho životaschopnost případně poradíme zdarma, na co si dát pozor. Těšíme se na Vaše projekty.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 20. 8. 2018

Skvělé

Odpovědět
gustawka
gustawka 20. 8. 2018

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 20. 8. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 485
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.