Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 29. 11. 2019
Líbí se mi

Ženy, které běhaly s vlky

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 29. 11. 2019
Líbí se mi
Ženy, které běhaly s vlky

Ženy, které běhaly s vlky

Mýty a příběhy archetypů divokých žen


V každé ženě žije mocná síla, naplněná zdravými instinkty, vášnivou tvořivostí a nesmrtelným poznáním. Je to archetyp Divošky, který představuje instinktivní povahu žen. Divoška je ale ohroženým druhem, neboť i když dary nespoutané přírody nám od narození patří, snaha společnosti zcivilizovat nás do strnulých rolí utlumila to hluboké a životodárné poselství našich vlastních duší. 

V knize Ženy, které běhaly s vlky se zabývá dr. Estés mýty, pohádkami a příběhy, z nichž mnohé pocházejí z její vlastní rodiny, s cílem pomoci ženám spojit se znovu s těmito divokými, zdravými a vizionářskými vlastnostmi této instinktivní povahy. V příbězích a komentářích v této pozoruhodné knize nalézáme, zkoumáme, milujeme a pochopíme Divošku a pojmeme ji do své hluboké duše jako něco kouzelného a léčivého. Je to obohacující a životodárná psychologie žen v tom nejopravdovějším smyslu, je to poznání duše. 

Tato kniha nám připomíná, že jsme stále nespoutanými a že obnovení této vitality nás samo o sobě postaví přímo do světa. Práce ukazuje čtenáři, jak úžasné je být odvážnou, starostlivou a jak je úžasné být ženou. Ten, kdo umí číst, by si měl tuto knihu přečíst. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 30. 11. 2019

Pěkný tip.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 29. 11. 2019

díky za tip na knihu .-)

Odpovědět
Tamara
Tamara 29. 11. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
86 485
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.