Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Katka parfémy
Katka parfémy
Vloženo 6. 11. 2016
Líbí se mi

Žena v podnikání - DÍL TŘETÍ: ROZHODNUTÍ

Katka parfémy
Katka parfémy
Vloženo 6. 11. 2016
Líbí se mi
Žena v podnikání - DÍL TŘETÍ: ROZHODNUTÍ

Žena v podnikání - DÍL TŘETÍ: ROZHODNUTÍ

„Parfém“ se stal v mém životě klíčovým slovem

Jak jsem již v předešlém článku zmínila, první impuls, který mne zbavil negativismu, byla objednávka na sedmnáct parfémů a přesto jsem nemusela nic prodávat.

 

Pouze jsem se pochlubila a vůně a emoce pracovaly za mne. Vzpomínám si, že to už bylo září. Přibližně měsíc od prvního setkání s mojí kamarádkou, která mi parfémy poprvé představila. Slovo „parfém“ se
v mém životě začalo stávat klíčovým. Snad neexistuje jiné slovo, které bych vyslovovala častěji. Kdo mne zná lépe nebo delší dobu, si v pozadí mojí osobnosti nemůže vybavit nic jiného, než jednoduše a zároveň elegantně vyrobený flakón, který v sobě skrývá právě tu jeho oblíbenou vůni…

Zajímá Vás, která vůně se k Vám hodí nejvíce? Získejte test vůně zdarma – ZDE

img_7883Na začátku se stačí jen rozhodnout

Ale vraťme se zpátky k mému začátku. Tedy po měsíci mého období vzdoru mě samy parfémy přesvědčily, jak jsou žádané. Začala jsem vnímat tu skrytou sílu, kterou v sobě ukrývají. Prozradím Vám první tajemství tohoto obchodu.
O tom, že se jedná o opravdové parfémy s vysokou kvalitou, nemá cenu Vás přesvědčovat. Stačí, když se jednou navoníte a parfémy si Vás samy získají. Poté, když se podíváte do peněženky, kolik jste ušetřili oproti toaletní či parfémové vodě z parfumerie, se sami ujistíte, jak jste výhodně nakoupili.
Ale co je důležité pro ty, kteří už nechtějí být zaměstnancem pod nikým, kdo je neustále nesmyslně úkoluje? Nebo lidé, kteří si uvědomují, že i kdyby se v běžném zaměstnání třeba rozpůlili, výplata přijde stále stejná? Nebo prostě ti, kteří už mají všeho dost, chtějí ráno vstávat s tím, že je jejich práce baví, něčím obohacuje a mohou si plně užívat života? Je to jednoduché…
Parfém je spotřební zboží. Za kratší či delší dobu ho každý vypotřebuje. A věřte, že 9 lidí z 10 si už nikdy nekoupí toaletní či parfémovou vodu za hříšné peníze v parfumerii. Ale osloví právě Vás, Vaše známé nebo si jednoduše parfém objednají sami.

Miluji tento obchod, protože nic nemusím prodávat a nikdy jsem ani nechtěla. Ale s velkou chutí ukazuji lidem cestu, jak si nakupovat kvalitní vůně za pár korun. A tomu, kdo chce, podám ruku a pomůžu, aby také mohl žít svůj sen.

Prohlédněte si celý můj příběh ZDE

„Životní úspěch nezávisí na podmínkách, které máme, ale na rozhodnutích.“

 

 

www.katerinapekarkova.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 15. 11. 2016

Odpovědět
Katka parfémy
Katka parfémy 10. 11. 2016

Odpovědět
Katka parfémy
Katka parfémy 10. 11. 2016

kdyby Vás příběh zaujal, můžete kouknout na moje stránky http://www.katerinapekarkova.cz

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 224
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.