Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Katka parfémy
Katka parfémy
Vloženo 3. 11. 2016
Líbí se mi

Žena v podnikání – DÍL DRUHÝ: NADŠENÍ

Katka parfémy
Katka parfémy
Vloženo 3. 11. 2016
Líbí se mi
Žena v podnikání – DÍL DRUHÝ: NADŠENÍ

Žena v podnikání – DÍL DRUHÝ: NADŠENÍ

Začátek byl na autobusové zastávce

… Druhého dne jsem se nemohla dočkat. Stále mi vrtalo hlavou, jak je to možné? Jak to, že moje vůně z parfumerie téměř za tisíc korun vydržela vonět mnohem kratší dobu než parfém za třetinu ceny? A navíc jak je možné, aby parfém v této kvalitě stál pouze pár stovek? Otázek jsem měla spoustu a čekala jsem spoustu odpovědí. Ale vše bylo zcela jinak.  Místo toho, aby kamarádka přišla k nám a pomohla mi zbavit se mého brouka v hlavě, zavolala mi, jestli se můžeme sejít jinde. Na lavičce autobusové zastávky blízkého sídliště… A na závěr vyslovila jednu prosbu. Vezmi s sebou prosím i přítele. V tu chvíli už jsem nechápala opravdu nic … Ale přesto jsme sedli do auta a vyrazili. Na lavičce u autobusové zastávky opravdu už seděla kamarádka a nebyla sama. Vedle ní seděl mladý klučina. Nikdy předtím jsem ho neviděla. Zajímá Vás, která vůně se k Vám hodí nejvíce? Získejte test vůně zdarma – ZDE.

 

 Stále mi vrtalo hlavou, jak je to možné? Jak to, že moje vůně z parfumerie téměř za tisíc korun vydržela vonět mnohem kratší dobu než parfém za třetinu ceny? A navíc jak je možné, aby parfém v této kvalitě stál pouze pár stovek?

 

Víš co? Dojdi si do parfumerie a zeptej se, proč jejich vůně jsou tak drahé?

Kamarádka nás seznámila se slovy, že tento člověk jí před pár dny parfémy ukázal, a že to bude právě on, kdo nám o nich poví více. Upřímně mi bylo jedno, kdo mi zodpoví mojí smršť otázek, hlavně když dostanu logické odpovědi. Ale opět jsem se mýlila, zase bylo vše jinak. Na otázky typu: Jak je možné, že moje vůně z parfumerie voní kratší dobu než parfém kamarádky? A jak je možné, že stejná vůně, navíc s větším obsahem, stojí pouze třetinu ceny? Na všechny tyto mé otázky jsem dostala jednoduchou odpověď: „Katko, víš co? Dojdi si znova do parfumerie a tam se zeptej, proč jsou jejich toaletní vody tak drahé? A proč nevydrží moc dlouho vonět? Anebo víš co? Jestli ti tyto parfémy opravdu voní, líbí se ti cena, tak nic neřeš. Nehledej v tom žádnou logiku. Vše pochopíš časem. Jednoduše byl se mnou hotový raz dva. Pak se obrátil k mému příteli a jako chlap chlapovi mu začal ukazovat, že je možné si zde slušně přivydělat. A ten, kdo chytne příležitost za správný konec, může měsíčně vydělávat zajímavé peníze. Osobně jsem v tu dobu v parfémech žádnou příležitost výdělku peněz neviděla. Možná jen to, že asi budu muset něco prodávat … Ale prodávat neumím a ani nechci.

„Katko, víš co? Dojdi si znova do parfumerie a tam se zeptej, proč jsou jejich toaletní vody tak drahé? A proč nevydrží moc dlouho vonět?

foto-fb-blog-dil-druhy

První objednávka mi vydělala jako jiné brigády za celý měsíc

Opravdu, trvalo pár týdnů, kdy jsem v parfémech žádnou podnikatelskou příležitost neviděla. Naopak, zaujala jsem postoj negativisty a protivy. Naštěstí se přítel nenechal mnou odradit a asi intuice mu hned na začátku otevřela oči. Navíc měl v hlavě moje prvopočáteční nadšení a začal parfémy ukazovat všem kamarádkám okolo sebe. Parfémům vůbec nerozuměl a nebál se to přiznat nahlas. Kamarádkám půjčoval parfémy se slovy, že to hezky voní, v parfumerii je to třikrát dražší a jestli si něco vyberou, ať mu dají vědět. Nenápadně, pod maskou totálního nezájmu, jsem ho pozorovala. Ješitnost mi nechtěla připustit myšlenku, že to opravdu může fungovat. Přesto mi to za čas nedalo. Potají jsem stejnou metodu zkusila i já. Oslovila jsem sousedku, která bydlela vedle mých rodičů. Požádala jsem jí, jestli by mohla vzít parfémy k sobě do práce, kde v kanceláři pracuje mnoho dam, které o sebe pečují. Hned druhý den mi sousedka volala, že má objednávku na sedmnáct parfémů. Byl to pro mne šok, kterému jsem ze začátku nemohla uvěřit. Během krátké chvilky jsem takto vydělala téměř ty samé peníze, co dříve na různých brigádách za celý měsíc. A to byl jen začátek … Líbilo by se i Vám krásně vonět a zároveň si za velmi krátkou dobu vydělat i několik tisíc za měsíc? A co je důležité? Nic nebudete prodávat … Prohlédněte si celý můj příběh ZDE.

„Nic velkého nebylo vytvořeno bez nadšení a touhy“

 

www.katerinapekarkova.cz 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 4. 11. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 111
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.