Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Nováková
Vloženo 16. 6. 2017
Líbí se mi

Zápisník radosti, můj proces "transformace" síla negativních a pozitivních myšlenek

avatar
Michaela Nováková
Vloženo 16. 6. 2017
Líbí se mi
Zápisník radosti, můj proces "transformace" síla negativních a pozitivních myšlenek

Zápisník radosti, můj proces "transformace" síla negativních a pozitivních myšlenek

Je to taková má malá osobní zpověď... Skoro mi připadá, že procházím osobní transformací... Jako bych dospívala o rok každý měsíc... Nebo tak nějak "exponenciálně".

Mám Zápisník radosti od Jany LeBlanc (je to jedna z nás, viz http://www.zenysro.cz/jana-leblanc), a každý den se tam má psát, co nás potěšilo.

Já ho vyplnlňuji teprve týden, ač ho mám již několik měsíců. Říkala jsem si, že bych tím psaním ten zápisník 'zkazila' a že bych tam psala 'pomíjivé věci'. Jako že třeba to za rok už nebude aktuální, třeba ten člověk, co mě potěšil, se na mě vyprdne a už mě to těšit nebude a bude to spíše k pláči.

A také se mi to stalo, viz rozchod s mým přítelem, a nejspíš jsem si to zavinila sama svým negativním myšlením, prostě jsem si to 'přitáhla'. Proto jsem si z Dárkovny za 1200 bodů objednala tu super knížku Pozitivní myšlení (http://www.zenysro.cz/darkovna//pozitivni-mysleni), už se nemůžu dočkat pošťačky. Toho mého "Šéfíka" mi to zpět nepřivolá, ale pokud budu myslet pozitivně a nebudu "sad fish", tak nebudu opakovat stejné chyby s někým, kdo přijde do mého života po Něm. A taky to snad bude On!!! Člověk s velkým Č, kterého si přirozeně budu vážit pro to, jaký je.

Chtěla jsem si tam psát každý den ty nejkrásnější citace mého přítele, ale nevěřila jsem sobě, v sebe, a jakmile je jeden člen "smečky", i když zatím byla jen dvoučlenná, slabší, pomalejší, tak to táhne dolů celou smečku, prostě se to vyprůměruje, nebo vyjde nějaký zlomek z maximálního potenciálu...

Nevěřila jsem, že se mnou tak dokonalý člověk vydrží do nekonečna a stalo se.  Ale teď mě to strašně mrzí, že jsem tam ty citace nevyplnila, protože nic hezkého už od Něj v životě neuslyším, nepřečtu si... 

Svými obavami a strachem, že se rozejdeme, jsem přivolala do svého života to, čeho jsem se bála, tedy rozchodu. TAKŽE JUST THINK POSSITIVE!!! 

Ale když to vezmu kolem a kolem tak i věc, která mě potěšila se může rozbít.

Už tam píšu vše, protože radost a štěstěna pomíjivé děvky jsou, ale jsou krásné. Tak proč se neradovat z pomíjivého. Jednou mě to zlepšilo den, make my day better, es macht mein Tag besser, ja ja, tak to je důležité, proč to zatracovat.

Je to bolestivá zkušnost, hodně mi toho dala do dalšího života, hodně jsem pochopila, hodně mě naučila. Říká se: "nevstoupíš dvakrát do stejné řeky", takže se příště vyvaruji stejných chyb, jakými byl můj strach a obavy.

A jestli Jitty (http://www.zenysro.cz/jitty) vydá v roce 2018 pokračování úspěšného "JAKÝ BYL MŮJ ROK", na první top místo, do všech kolonek, co nejvíce ovlivnil, obohatil, změnil můj život a posunul mě dopředu napíšu téhož člověka a Vy víte koho.

Děkuji Ti za to, Kájí, co jsi pro mě udělal a přeji Ti jen to nejlepší.

Tvoje...

navždy s úctou, nikdy nezapomenu,.

Míša.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 16. 6. 2020

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 27. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Amanda
Amanda 6. 10. 2017

Hezký zápisník

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 093
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.