Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Monika Amaee Trckova
Vloženo 27. 7. 2017
Líbí se mi

ZÁLEŽÍ NA TOM, KOHO SI PŘITAHUJETE

avatar
Monika Amaee Trckova
Vloženo 27. 7. 2017
Líbí se mi
ZÁLEŽÍ NA TOM, KOHO SI PŘITAHUJETE

ZÁLEŽÍ NA TOM, KOHO SI PŘITAHUJETE

Když čtete obecné rady na internetu o tom, jak se seznamovat, většinou se tyto rady soustředí kolem jedné věci. A to jak být ATRAKTIVNÍ pro druhé pohlaví. Mám pocit, že i přesto, že tyto rady slibují jistou cestu k trvalé lásce, tak nám spíš podrážejí nohy v tom, abychom se k ní dostali.

„Naučte se, jak být neodolatelní“, „Jak udělat, abyste pro něj byla nedostižitelná“, „Buďte sebevědomá“, „Staňte se alfa samcem“, „Staňte se bohyní“, „Buďte mrcha“. A seznam dále pokračuje. 

Na první pohled se může zdát, že jde o to, jak se změnit k lepšímu pro skvělý vztah. Ale vždy je to podle mě nakonec Trojský kůň, protože tyto rady podráží vaše sebevědomí a nutí vás stát se někým jiným... A ve skutečnosti vás odvádí od cesty ke skutečné intimitě

Nenápadně vás totiž učí, jak se stydět za svoji lidskost a za to jací jsme. Musíme být JINÍ, abychom mohli být MILOVANÍ. Jenže my nemůžeme mít „zatažené“ břicho neustále. Přece nejsme vždy sebevědomí. A někdy potřebujeme partnera více, než on nás. Stát se NEODOLATELNÝM může být stejně těžké, jako stát se NEVIDITELNÝM. Nic z toho nemůže dlouhodobě fungovat, protože pokud zatajujeme nebo chceme radikálně měnit něco ze své osobnosti, naopak tím kvalitní lidi odrazujeme. 

Tím nechci říct, že zvyšovat svou atraktivitu je něco špatného. Je to dar nám samotným i budoucímu partnerovi. Ale pokud se toto stane hlavním způsobem, kterým si myslíme, že si přitáhneme tu pravou lásku, tak tím sebe i seznamování pomalu „otravujeme“. 
Existuje mnohem lepší cesta a ta také vede k šťastnějšímu životu. Takhle cesta se nesoustřeďuje pouze na naši atraktivitu, ale na to, koho si do života PŘITAHUJEME MY.

Za tím, kdo je pro nás atraktivní a kdo se nám líbí, vězí hluboká psychologie a pokud jí neporozumíme, přitahujeme si do života stále ty stejné partnery. Pokud toužíme po láskyplném a harmonickém vztahu, je dobré nejdříve více porozumět sami sobě. 
Buď si můžeme dokola vybírat partnery, po kterých neustále budeme chtít naplnění našich potřeb, ale nikdy to nebudeme dostávat, anebo se můžeme NAUČIT hledat a rozpoznat partnery, kteří nás INSPIRUJÍ, a život s nimi je jednodušší a bez dramat.
Když se naučíme rozpoznávat typy partnerů, které nás přitahovali dosud, můžeme udělat rozhodnutí, že se jim příště VYHNEME. Není to jednoduchá práce, ale určitě je to klíč k vaší šťastnější vztahové budoucnosti. 

A jedním ze způsobů je naučit se oslavovat SAMI SEBE, takové JACÍ JSME a přestat se tlačit do nějaké krabičky, kterou media nebo nějaká část společnosti považují za atraktivní. 

Pak zjistíme, že začneme potkávat lidi, kteří jsou víc laskaví, milí a emocionálně otevření. A pomalu začneme zjišťovat, že takoví lidé nás začnou přitahovat!

Mnohem lepší, než se stát NEODOLATELNÝM je stát se SÁM SEBOU. Tím získáme potřebné sebevědomí k tomu, abychom si do života vybírali pouze lidi, kteří nás milují ZA TO, jací jsme. A to je chvíle, kdy naše hledání lásky přestává být bolestnou zkušeností a stává se cestou, na kterou stojí za to se vydat!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 14. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
many
many 30. 1. 2018

Odpovědět
sipeji
sipeji 7. 8. 2017

velmi zajímavé

Odpovědět
Skipinka
Skipinka 6. 8. 2017

Poučné, děkuji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 286
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.