Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Cestarelax
Cestarelax
Vloženo 1. 8. 2019
Líbí se mi

Zákon přitažlivosti a splnění snů

Cestarelax
Cestarelax
Vloženo 1. 8. 2019
Líbí se mi
Zákon přitažlivosti a splnění snů

Zákon přitažlivosti a splnění snů

Jak si pomoci zákonu přitažlivosti splnit své sny a cíle? Na tuto otázku ti odpovím v tomto článku, kde si rozebereme postup jak toho dosáhnout a aktivovat zákon přitažlivosti ve svém životě.

Zákon přitažlivosti 

Jde o vesmíry zákon, který přitahuje stejné,a nebo podobně energie (vibrace) ak sobě. To znamená, že k sobě přitahujeme lidí, situace a vše ostatní podle naši vlastní vibrace (frekvence). To jak se cítíme a na co myslíme to přitahujeme. Jde o nejmocnější zákon vesmíru pomocí, kterého můžeme dosáhnout čehokoliv chceme. Zákon přitažlivosti lze aktivovat v náš prospěch různými technikami, jako jsou afirmace, vizualizace, vděčnost a další manifestační techniky.

Jak aktivovat zákon přitažlivosti

Nejlepší a nejjednodušší technikou pro využiti zákonu přitažlivosti v praxi jsou afirmace. Tyto krátké pozitivní tvrzení nám pomáhají v dosažení našich snů a cílů. Afirmace se opakuji tak dlouho dokud nepřeprogramuji naše podvědomí na to čeho chceme dohasnout ve svém životě. Doporučuji začít pravě afirmacemi a používat je každý den najít si pro sebe ty nejlepší afirmace. 

Další skvěla technika pro maximální využiti zákonu přitažlivosti jsou vizualizace. Jde o mentální vnitřní obrazy. Představujeme si to čeho chceme dosáhnout co nejpřesněji zapojíme všechny smysli a propojíme své obrazy z emocemi tak silně jak to jen jde. Vizualizace je jeden z nejmocnějších technik jak si vytvořit realitu podle sebe a dosáhnout svých snů a cílů v životě.

Další skvěla technika je vděčnost. Pomoci vděčnosti můžeme se lépe soustředit na to čeho v životě chceme dosáhnout. Jde o to, že namísto soustředění energie a pozornosti na ty negativní aspekty a stránky života se začneme soustředit na to co už máme tady a teď. Pomoci vděčnosti změníme své vibrace a začneme přitahovat do svého života ještě více toho za co můžeme být vděční.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jasper
Jasper 23. 9. 2019

Skutečně to funguje. Jen nesmí každý očekávat že si každé ráno zopakuje jednu afirmaci a za týden je všechno jinak

Odpovědět
lemur
lemur 2. 8. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
86 034
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení
a

Chci odebírat novinky na svůj email.