Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jiří Čapovec
Jiří Čapovec
Vloženo 1. 8. 2019
Líbí se mi

Zákon přitažlivosti a splnění snů

Jiří Čapovec
Jiří Čapovec
Vloženo 1. 8. 2019
Líbí se mi
Zákon přitažlivosti a splnění snů

Zákon přitažlivosti a splnění snů

Jak si pomoci zákonu přitažlivosti splnit své sny a cíle? Na tuto otázku ti odpovím v tomto článku, kde si rozebereme postup jak toho dosáhnout a aktivovat zákon přitažlivosti ve svém životě.

Zákon přitažlivosti 

Jde o vesmíry zákon, který přitahuje stejné,a nebo podobně energie (vibrace) ak sobě. To znamená, že k sobě přitahujeme lidí, situace a vše ostatní podle naši vlastní vibrace (frekvence). To jak se cítíme a na co myslíme to přitahujeme. Jde o nejmocnější zákon vesmíru pomocí, kterého můžeme dosáhnout čehokoliv chceme. Zákon přitažlivosti lze aktivovat v náš prospěch různými technikami, jako jsou afirmace, vizualizace, vděčnost a další manifestační techniky.

Jak aktivovat zákon přitažlivosti

Nejlepší a nejjednodušší technikou pro využiti zákonu přitažlivosti v praxi jsou afirmace. Tyto krátké pozitivní tvrzení nám pomáhají v dosažení našich snů a cílů. Afirmace se opakuji tak dlouho dokud nepřeprogramuji naše podvědomí na to čeho chceme dohasnout ve svém životě. Doporučuji začít pravě afirmacemi a používat je každý den najít si pro sebe ty nejlepší afirmace. 

Další skvěla technika pro maximální využiti zákonu přitažlivosti jsou vizualizace. Jde o mentální vnitřní obrazy. Představujeme si to čeho chceme dosáhnout co nejpřesněji zapojíme všechny smysli a propojíme své obrazy z emocemi tak silně jak to jen jde. Vizualizace je jeden z nejmocnějších technik jak si vytvořit realitu podle sebe a dosáhnout svých snů a cílů v životě.

Další skvěla technika je vděčnost. Pomoci vděčnosti můžeme se lépe soustředit na to čeho v životě chceme dosáhnout. Jde o to, že namísto soustředění energie a pozornosti na ty negativní aspekty a stránky života se začneme soustředit na to co už máme tady a teď. Pomoci vděčnosti změníme své vibrace a začneme přitahovat do svého života ještě více toho za co můžeme být vděční.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 27. 5. 2020

Odpovědět
Jasper
Jasper 23. 9. 2019

Skutečně to funguje. Jen nesmí každý očekávat že si každé ráno zopakuje jednu afirmaci a za týden je všechno jinak

Odpovědět
lemur
lemur 2. 8. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 178
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.