Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Coach4joy
Coach4joy
Vloženo 30. 5. 2016
Líbí se mi

Za babku nebo zdarma nejen pro babky

Coach4joy
Coach4joy
Vloženo 30. 5. 2016
Líbí se mi
Za babku nebo zdarma nejen pro babky

Za babku nebo zdarma nejen pro babky

Milí přátelé,

květen nás obšťastňoval slunnými dny, štěbetajícími ptáčky a voňavými, pestrobarevnými květy. Všimli jste si? Už jste si stihli užít večer venku s příjemnou hudbou v pozadí?

Ještě tu nemáme ani to pravé letní vedro a už se roztrhl pytel s venkovními akcemi a aktivitami většinou zdarma. Kamkoliv poslední dny vyrazím, potkávám festival života, smíchu a hudby v ulicích. A je vidět, jak moc nás to po zimě všechny těší a baví. Prostě jen se potkávat a sdílet radost z přírody, hudby, dobrého jídla a pití, našich každodenních zážitků. 

Musím se přiznat, že mi všechno to dění okolo zdařile zvedá koutky u pusy. Proto se s vámi dnes chci podělit o zdroje, které vás věřím určitě potěší, i pokud zrovna nebudete mít po ruce hospodu s živou hudbou a nebo se vám jen prostě nebude chtít ven. A jak už květnová nálada velí, tyhle zdroje si můžete užít zdarma.

Cesta úspěšných 

Tenhle projekt si určitě zaslouží pozornost. Najdete pod ním totiž spoustu úžasných přednášek, videí a workshopů zdarma. A věřte, že se u mnohých nejen poučíte, ale i pořádně nasmějete. Pro začátek vám doporučuji třeba video s Pavlem Moricem, určitě tak nešáhnete vedle.

Rappující koučka

 

Máte rádi lidi, co se nebojí dělat si ze sebe srandu, dokážou vás vždy rozesmát a při tom ještě řeknou něco hodně zajímavého? Takovou je určitě koučka Marie Forleo, na jejímž webu najdete tuny skvělé inspirace.

Za babku nejen pro babky

Nestihli jste akci pro ženy na Flóře? Přijďte si poslechnout, jak souvisí sebedůvěra s Vašimi vztahy a naučit se základní fígle koučů pro jednodušší život. Více se oplánovaných akcích dozvíte zde.

 

Přeji Vám krásné dny plné hojnosti

Kristina Rumlová,

kouč pro více radosti,
coach4joy.com

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 21. 5. 2020

super

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 22. 12. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 325
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.