Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Nadett
Nadett
Vloženo 15. 1. 2021
Líbí se mi

Yoni Ball: Ozdravení & Intimní energie pánevního dna.

Nadett
Nadett
Vloženo 15. 1. 2021
Líbí se mi
Yoni Ball: Ozdravení &  Intimní energie  pánevního dna.

Yoni Ball: Ozdravení & Intimní energie pánevního dna.

www.chakra.cz 

Růženín:
uzdravuje ledviny a nadledvinky, potíže v hrudníku, nebo plicích. Pomáhá v prevenci před Alzheimerovou a Parkinsonovou nemocí. Odstraňuje negativní energii a nahrazuje milostnými vibracemi. Růženín je nejlepší léčitel citů. Vyhojí vnitřní bolesti a strádání. Elixír z růženínu hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť. Růženín přitahuje lásku a nové vztahy. Vhodné používat před obdobím těhotenství.
Růženín je považován za jeden z nejmocnějších kamenů s ohromnou silou lásky, vysokými spirituálními vibracemi, silnou léčivou a očistnou mocí.

Křišťál:
je velmi univerzální minerál v oblasti zdraví. Pomáhá při bolestech hlavy, odstraňuje nervozitu a stres. Harmonizuje těla. 
Křišťál je považován za jeden z nejmocnějších kamenů s ohromnou silou lásky, vysokými spirituálními vibracemi, silnou léčivou a očistnou mocí.
Patří k velmi univerzálním  kamenům, které zvyšují ženskou energii. Vhodné používat před plánovaným těhotenstvím.

Pro výběr správného Yoni Ball můžete použít vlastní pocit a intuici. Samozřejmostí je také naše poradenství a doporučení správného Yoni podle vaší osobnosti a potřeby vašeho těla. Naše lektorka  fitness forem a zároveň zdravotník  s praxí v péči o ženu více jak 20ti letou vám poradí a pomůže připravit program na míru. Lze si vybrat z individuální péče, ale i s ohledem na vzdálenost jsou skvělé workshopy a kurzy přímo u vás v místě bydliště. Konkrétní požadavky je nutné řešit telefonicky či objednávkou přes kontaktní formulář.

Naše yoni vajíčka jsou specifická svojí variabilitou a možnostmi svého použití. V komplexním programu pro ženy je také možné získat naše yoni za velice zajímavou cenu.

 Na setkání s vámi se těší lektorka Zen-Zai Fitness a autorka celého programu, Anita.

www.chakra.cz 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 20. 2. 2021

zvláštní

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 732
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.