Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pavlína D.
Pavlína D.
Vloženo 24. 4. 2017
Líbí se mi

Vždy usměvavá Michaela Sejnová – jak zvládá pracovní vytížení a roli maminky?

Pavlína D.
Pavlína D.
Vloženo 24. 4. 2017
Líbí se mi
Vždy usměvavá Michaela Sejnová – jak zvládá pracovní vytížení a roli maminky?

Vždy usměvavá Michaela Sejnová – jak zvládá pracovní vytížení a roli maminky?

Míšu Sejnovou si vybavuji z televizního seriálu Doktoři z Počátků. Její profese je však o mnoho bohatší. Věnuje se nejen herectví, ale exceluje také v muzikálech. A protože muzikály máme opravdu hodně rádi, vyzpovídali jsme Míšu nejen o práci, ale také o té nejkrásnější roli – maminky.

Muzikály pro děti, které baví i dospělé

V divadle Hybernia uvádí překrásný muzikál pro celou rodinuKapka medu pro Verunku“. Pohádkový příběh, ve kterém je mnoho poučení a zamyšlení se nad tím v jakém prostředí žijeme a jak se k němu chováme. Můj syn byl na muzikálu poprvé a jeho reakce byla jednoznačná: „Mami, půjdeme zase?“ 

Michaelu Sejnovou můžete spatřit v hlavní roli muzikálu Kapka medu pro Verunku, kde ztvárňuje dvojroli Verunky a Bětky. Objevuje se také v muzikálu Alenka v kraji zázraků jako Alenka a jako Gerda ve Sněhové královně. Mimochodem na Alenku v kraji zázraků se můžete vydat v červnu s ŽENAMI s.r.o. My jdeme a už se nemůžeme dočkat!

Míšo, jste velice vytížená, jak zvládáte péči o syna Matěje?

Někdy je to pro nás náročnější, jako třeba právě teď. Zkouším v divadle Palace „Nápoj lásky“, v dubnu mě čeká záskok v jiné hře. Takže neustále doma vymýšlíme, s kým a kde Matýsek bude. Chůvu nemáme, takže je buď se mnou v divadle, s tatínkem nebo s prarodiči. Ale jinak si to náramně užíváme.

Když byly Matějovi tři měsíce, začala jste zkoušet muzikál Alenka v kraji zázraků. Měla jste Matěje na zkouškách, nebo jste měla hlídání?

Většinu zkoušek absolvoval se mnou. Buď spinkal, nebo byl s námi na jevišti a vše pozoroval. Bez podpory svého partnera a rodiny bych se takhle rychle do práce vrátit nemohla. A mám i velké štěstí, že je Máťa tak hodný a trpělivý chlapeček.

Co vás v nejbližší době čeká? Máte nějakou vysněnou roli v divadle či ve filmu?

Vysněnou životní roli jsem už dostala a ty divadelní a filmové jsou jen takový bonus. Mám před sebou další nádherné dny plné smíchu, objevování lásky a štěstí.

Takže milé dámy, neváhejte a pojďte do divadla. Můžete se těšit nejen na Míšu Sejnovou, ale také na Aničku Slováčkovou, Davida Gránského a mnoho dalších známých interpretů. A navíc pro děti je to opravdu nezapomenutelný zážitek!

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Mkrelo
Mkrelo 7. 5. 2017

Viděla jsem ji v jiném představení a hrála skvěle. .

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 28. 4. 2017

Odpovědět
Ovace
Ovace 27. 4. 2017

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 27. 4. 2017

moc sympatická paní... líbila se mi právě hodně v Doktorech...

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 27. 4. 2017

Symatická maminka a žena

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 544
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.