Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zlata
Zlata
Vloženo 16. 12. 2016
Líbí se mi

Vytratila se ti z úst LÁSKA?!

Zlata
Zlata
Vloženo 16. 12. 2016
Líbí se mi
Vytratila se ti z úst LÁSKA?!

Vytratila se ti z úst LÁSKA?!

Připadá mi docela zajímavý postřeh, že zuby nás bolí v okamžiku, když se z našich úst vytratila LÁSKA. Proč o tom mluvím? Poslední dobou mě docela zoubky bolely a samozřejmě jako většina z nás, jsem jako první sáhla po knize, kde jsem se chtěla dozvědět o duchovní příčině bolesti zubů. A ta odpověď…. “vytratila se ti z úst LÁSKA”…. brrrrrrrr.

Jako mě? To není možný. To je úplně mimo!

Pár sekund uteče a já začínám trochu pochybovat. Možná na tom něco pravdy bude. Měla jsem čas se zastavit, nebyla jsem nikým vyrušována, sama doma, noc – 2:00 na hodinách, klid, ticho. Jen já a myšlenka… “z úst se ti vytratila láska” … která se neustále vracela.

I když nepatřím mezi ženy, které by nějak často brečely či byly každou chvilku dojaté, tak v tenhle okamžik se mi spustily slzy a já brečela jak želva. A nemohla jsem přestat.

Ať už to se zuby souvisí nebo ne… dalo mi to nadhled. I když v mnohých oblastech jsem nejláskyplnější a nejlaskavější, ještě stále se najdou mezery, kde láskyplná slova vlastně neznám, nepoužívám. Jsou oblasti, kde nadávám, jsem kritická, nic mi není dobré a jsem NEUSTÁLE negativní.

Proč mi to ale nedošlo dřív? I když jsem v těch oblastech měla pozitivní záměry… tak jsem se o nich vyjadřovala negativně.  Tak proto.

Tahle poslední věta je moc důležitá. Protože když cokoliv řeším, musím se ptát sama sebe, zda kromě ušlechtilého cílu,  v duchu nepřemýšlím o tom, že nechci, aby to trvalo dlouho, že se bojím z neznáma, že nevím, jak ho dosáhnu, že se porovnám s ostatními a říkám si, jak jsou skvělý, když už to všechno umí a já mám před sebou ještě dlooouhou cestu… že nevím, neumím, mám obavy, kritizuju sebe, ostatní, závidím, žárlím, hodnotím, …. pořád je to vlastně negativní slovník… a v mých ústech tak nezbylo místo na lásku….

Takže DĚKUJU za onu chytrou knížku, která se mi dostala do rukou a já zažila tohle nepříjemné AHA, abych si to mohla uvědomit a změnit to.

Mám v plánu vrátit LÁSKU do svých úst……  ♡ ♡ ♡

Zlata

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 11. 1. 2017

Moc pěkné

Odpovědět
sipeji
sipeji 17. 12. 2016

to je moc hezky řečeno

Odpovědět
moravačka aja
moravačka aja 17. 12. 2016

Zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 856
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.