Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Soňa Mitra Pavlincová
Vloženo 10. 3. 2019
Líbí se mi

Všechny jsme "pobozkané Bohom"

avatar
Soňa Mitra Pavlincová
Vloženo 10. 3. 2019
Líbí se mi
Všechny jsme "pobozkané Bohom"

Všechny jsme "pobozkané Bohom"

Ženy pobozkáné BOHOM, to je název nové knihy, která se chystá a má být inspirací ostatním ženám, ale věřte nebo ne, „pobozkané jsou všechny“.

A jak to začalo?  

Jednoho dne se mi ozvala kamarádka ze Slovenska, že dostala „vnuknutí“ napsat knihu, která ponese název „Ženy pobozkané Bohom“, a proto vybrala několik žen, které by měli sdílet v této knize svůj příběh. Na otázku, proč vybrala mne a o čem by kniha měla být odpověděla následující.

 

Do knihy som vyberala, ženy ktoré vnímam ako tie ktoré žijú svoju jedinečnečnosť a naplno realizujú svoj potenciál. Zároveň sú to ženy, ktoré majú radi iné ženy a pomáhajú im na ich ceste k samým sebe. Pomáhajú im nachádzať svoju jedinečnosť a začať ju živť v svojom každodennom živote. Takto vnímam aj Mirtu. Ženu s veľkým prímajúcim srdcom, ktorá rada ľuďom pomáha. Svojim jedinečným transformačným tancom, dokáže pomôcť ženám sprcovať ťažké témy, ktoré ich doposiaľ brzdili v tom, čo chceli zmeniť. Je to nesmierne inšpirujúca žena ktorá vytvorila nádrherný festival Festival Radosti a života na Pálave. Ktorý chytí za srdce každého, kto sa tam ocitne.……

 

 

 

Tak ano souhlasím,  přidávám se, ale současně vím, že kniha by byla nekonečná a patří do ní každá žena ,„pobozkané jsou všechny“.

 

Každá je jedinečná

Opravdu každá. Pokud se přestane schovávat za to,  co si myslí že je a nebo za to co vytvořilo okolí nebo její životní průvodci, ať už z rodiny, ze školy nebo jiní. Když bude následovat to,  co jí baví, protože v tom je každý právě jedinečná a originální. Pokud si dovolí následovat sama sebe a svoje instinkty.

Tak jak každý vypadáme jinak, tak v sobě i neseme jinou a esenci. A nemusíme být dokonalé ani mít tisíce kurzů, školení seminářů. Někdo dokáže projevit svůj dar, jen tím že tu je, svým úsměvem, který  dokáže rozzářit celé okolí, někdo je velkou náručí a jeho objetí  nám připomene náruč, kterou možná hledáme, protože naše maminky byly dost zaneprázdněné , že nám ji nemohly poskytovat tak často, jak by jsme potřebovaly.

Naše společnost stále něco vyhodnocuje a posuzuje

 Dokonalost je v maličkostech, které tvoří vše. Nečekejme na nic velkého, najděme to, co nás baví a věnujme tomu alespoň část svého času. Nemusíme se tím hned živit a dělat to do roztrhání těla. Jde o ten pocit, který u toho máme, o pocit, který nás naplňuje radostí, pohodou a klidem. Pak  se nás ostatní ptají, co se děje?  Ty úplně záříš.  V té chvíli jsme nejvíc propojení se sebou a vše co děláme je tím naplněno, cítíme to v celém těle, ten pocit radosti, dokonalosti, teď a tady.  A to je ta chvíle, kdy máme ten pocit, že jsme tu správně, ta chvíle, kdy se každý může cítit „pobozkaný Bohem“ protože tak to je.

 

Je to to, co milujeme, ať už je to cokoliv. A není vůbec podstatné na jakém stupni ta daná činnost je . Naše společnost stále něco vyhodnocuje a posuzuje a  tím dává nerovnost nejen v pocitu toho čím jsme a co děláme ale i v ohodnocení za jednotlivé práce.

Vše, ať je to cokoliv má svoje místo a když se něco ztratí ostatní věci přestanou fungovat nebo se změní. Jen si zkuste představit, jaké by to bylo v hotelu, kdyby tam nebyla pokojská, je její role opravdu menší než role ředitele. Ne…. Jen tomu ještě stále věříme…

 

 Věřte tomu, že pobozkané jsme všechny, jen si to dovolme najít.

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 16. 3. 2019

Odpovědět
avatar

avatar

Odpovědět
avatar

Odpovědět
avatar
Anna Csanádiová 11. 3. 2019

Úžasné

Odpovědět
avatar

Děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 975
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.