Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 23. 6. 2019
Líbí se mi

Vše, co si přejeme, již máme

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 23. 6. 2019
Líbí se mi
Vše, co si přejeme, již máme

Vše, co si přejeme, již máme

Když si něco přejeme, pak na to nenahlížejme očima druhých, jakoby se nás to netýkalo, ale dívejme se na to svýma vlastníma očima. Pokud chcete být někde v teplých krajinách, procházet se po plážích, co tam uvidíme, až tam budeme? Rozhodně ne sami sebe zezadu, jak po té pláži jdeme. Uvidíme svá vlastní chodidla, která se boří do písku či jdou po oblázcích, které pláž pokrývají a to naše nohy krásně hřeje. Nohy nám smývá moře, ve vzduchu cítíme sůl a je nám nádherně. 

Přestaňme si přát málo, přejme si víc, ale nikdy na našich přáních nelpěme!

Ve svých přáních nebuďme skromní a záleží tak jen na naší fantazii, kam až jí necháme zajít. Je to jen o nás samotných, co všechno si umíme představit. Vesmír nám sice nepošle duhového jednorožce, ale určitě se nám vynasnaží poslat bílého koně - myslím, že si rozumíme  

Ať máme fantazii velikou, nebo stojíme nohama pevně na zemi a přejeme si snadno splnitelné přání, nikdy na tom nelpěme. Radujme se a těšme se z toho, co nám život přináší, ale nebuďme zklamaní, když to, co si přejeme, nepřijde hned. Někdy pro to musíme udělat něco i my sami - musíme vzít zodpovědnost za svůj život, zvednout se a k té změně vyrazit. 

Sama jsem dlouhou dobu na svých přáních skutečně lpěla a na každém kroku se mnou byla i myšlenka, co budu dělat, když se mi to nesplní? Pak jsem byla moc zklamaná, když se nic z mých přání neplnilo. A ve chvíli, kdy jsem pustila to urputné lpění, začala jsem být v klidu a s pokorou jsem začala být vděčná za to, co mám v tu danou chvíli, tak se vše dalo do pohybu. 

Vytvoření si nástěnky snů

Dejte si dohromady obrázky toho, co ve svém životě chcete - může jít o obrázky z časopisů či pinterestu. Není třeba troškařit, ve svém životě můžeme mít opravdu vše, co chceme. Fakt Ty všechny obrázky si vytiskněme, uložme si je do telefonu a místo sledování sociálních sítí a toho, co se kde děje si jednoduše přejme. A to kdekoliv - na cestách vlakem, autobusem, před spaním,...jednoduše kdykoliv se nám bude chtít.

Žijme právě teď

Buďme opravdu vděční za to, co máme právě teď - každé ráno, každou minutu během dne, večer..vše, co se nám děje má svůj důvod a nic není náhoda (protože náhody neexistují ) a všemu nemusíme hned rozumět. Je to jednoduše naše cesta a občas musí přijít něco, co nás překvapí a co se nám v danou chvíli zrovna nelíbí. Ale vše má svůj důvod a vše, co se nám v danou chvíli zdá, že je špatně, pak se to děje třeba proto, abychom ukončili některou z kapitol v našem životě a mohly jsme tak pokračovat novými dveřmi. Pochopení toho všeho přijde postupně - jak na to budeme nachystaní. 

Přejme si, jděme těm změnám naproti, ale ten správný život žijeme tady a teď. Vnímejme vše, co je kolem nás, jak voní les či déšť. A neupínejme se na budoucnost tak moc, že přestaneme žít život, který žijeme tady a teď a spolu s tím si užívejme toho, že jsme tady

A hlavně - pracujme na tom, co si přejeme. Vesmír nám může poslat do cesty jakoukoliv šanci či příležitost, ale záleží jen na nás samotných, zda tu šanci chytneme a využijeme jí na maximum

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 28. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 24. 6. 2019

Pěkné.

Odpovědět
avatar
Michaela Křížová 28. 6. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 086
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.