Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Afrodita
Afrodita
Vloženo 20. 11. 2016
Líbí se mi

Vraťme dárkům jejich kouzlo!

Afrodita
Afrodita
Vloženo 20. 11. 2016
Líbí se mi
Vraťme dárkům jejich kouzlo!

Vraťme dárkům jejich kouzlo!

Jestli si teď říkáte, že mi už hráblo definitivně, tak na to zapomeňte. Nehráblo. Naopak. Konečně po malých krůčcích docházím na to …. vo co jako v životě gou. A rozhodně to není ani kariéra, ani nudný, fasádní život ve lži, stavění domů, hromadění majetku, hoňka od rána do večera, nakupování dalších botů a kabelek a šicích strojů a všelijakých nepotřebných šmuků...

Docvaklo mi, že když nakumulujeme dostatečné bohatství, aby nám vydrželo po zbytek života, měli bychom usilovat i o něco dalšího, co s bohatstvím nesouvisí. Mělo by to být něco mnohem důležitějšího. Možná vztahy, nebo umění, snad sen z mládí …

Co se umění týče, tak to jsem levá jak šavle. Slyším, vidím, vnímám …., ale tvořit nedokážu. Teda dokážu prostě navlékat korálky, ušít si i plesové šaty, když na to přijde, uštrikovat svetr, uvařit geniální rajskou s karlovarským knedlíkem, upéct mňamózní dvojctihodné koláčky, nazdobit si originálně vánoční stromek, napsat knížku …, ale uměním bych to teda nenazývala. Nicméně mám štěstí, že znám hodně moc, moc, moc šikovných děvčat, kterým se pod rukama líhnou zázračné hračky, bižuterie, bytové doplňky… 

Sen z mládí si plním svým aktuálním podnikáním – učím a podle svých studentů a klientů jsem FAKT DOBRÁ UČITELKA!!! Smrt všem pochybovačům! 

Takže na řadě jsou vztahy . A můj nový projekt, se týká právě jich.

Mám hodně, opravdu hodně přátel, kamarádů, lásek, skvělou rodinu a mraky báječných lidí vedle sebe, kteří na mě myslí, pomáhají mi a nikdy mě nenechají padnout. Mockrát jsem si to vyzkoušela. Snažím se jim to vracet a oplácet a tak jsem permanentně v situaci, kdy hledám a vymýšlím, jak jim udělat RADOST. A v létě, když jsem relaxovala a dala si odstup od školního roku, JSEM NA TO KÁPLA!!! ZALOŽÍM KLUB NA RADOST. A protože u mě není daleko od slov k činům, tak vám jej dnes představuji a současně vás do něj zvu. 

Jak funguje, pochopíte rychle, když prolezete náš klubový web. Pro představu úplně postačí, když zavřete oči a představíte si, co byste cítili, když by vám pošťák nebo messenger donesl nečekaně balíček. Nevíte od koho je, co v něm je …., ale RADOST způsobuje už prostý fakt, že na vás někdo myslí. Konkrétně na vás. A věřte, že trhat papír budete jako malý děti pod stromečkem. Nekecám. Právě tohle jsem si v létě zažila a strašně jsem chtěla něco podobnýho umožnit i ostatním, protože jsem bytostně přesvědčená, že přesně tohle je naším úkolem na tomto světě. Zajímat se jeden o druhého a dělat si vzájemnou radost.

 ABYCHOM BYLI ŠŤASTNI, JE TŘEBA VĚŘIT V EXISTENCI ŠTĚSTÍ!!! 

Zapojit se do klubového života můžete přes web http://www.aklub.cz/aklub/uvod/ nebo pokud se úplně s tím internetem tak nekámošíte, písněte mi do zprávy tady na Ženách nebo na fb https://www.facebook.com/aklub.cz/ nebo mi pošlete e-mail. 

Kdybyste věděli, JAK moc se těším, až si ten adrenalin a příval endorfinů vyzkoušíte? Moc. Fakt jako moc. A chystáme pro vás překvapení - vánoční, valentýnská, svatební ..... prostě lidi, kašleme na všechno negativní a pojďme si dělat RADOST 

Afrodita & Alena 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Ovace
Ovace 16. 12. 2016

Super

Odpovědět
Tenderka
Tenderka 9. 12. 2016

tiez sa vzdy tesim, ked mi kurier alebo postar donesie balicek, co ze je v nom

Odpovědět
Afrodita
Afrodita 9. 12. 2016

Ano, a o to přesně jde. A když to člověk nečeká, je to fakt veliká, nezkalená a dlouhotrvající radost.

Glady
Glady 5. 12. 2016

super

Odpovědět
Amanda
Amanda 4. 12. 2016

Odpovědět
Pawlii
Pawlii 21. 11. 2016

To je velice zajímavý projetk (či jak to nazvat). Mám chuť se nechat obdarovat. A taky spoustu lidí okolo Nemůže z toho pak být závislost?

Odpovědět
Afrodita
Afrodita 21. 11. 2016

To jste trefila!!!! Je to návykové. Jak být v pozici dárce (netrpělivě čekáte na to překvapení ), tak v pozici obdarovaného, kdy jste tak překvapeni, že vám dojdou slova. A i mě, jako zakladatelku klubu, to pořád dojímá. Poslední objednávka u mě vyvolala fakt slzy ... nevím, vděku nebo smysluplnosti nebo tak něco. Dárky byly objednány pro 4,5 letého chlapečka, který jde zítra na operaci srdce. A až se vrátí z nemocnice, bude ho doma čekat překvapení. Vybrali jsme medvídka se srdíčkem na prsou + další dvě krásná překvapení, která dojdou na Mikuláše a Vánoce. A s napětím čekáme, že TO zrovna v tomhle případě zafunguje, jak má.

Pawlii
Pawlii 21. 11. 2016

Krásné, úplně mě to dojalo. Tohle má smysl Gratuluji

Petra H.
Petra H. 21. 11. 2016

To zafunguje na jedničku! A brouček bude mít velkou radost! Díky, že jste, Áčka!

sipeji
sipeji 3. 12. 2016

vidíte, na tom něco bude

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
86 960
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.