Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

HaHaHanka
HaHaHanka
Vloženo 18. 12. 2017
Líbí se mi

Víte, co máte v hlavě? A víte, jak to využít ?

HaHaHanka
HaHaHanka
Vloženo 18. 12. 2017
Líbí se mi
Víte, co máte v hlavě? A víte, jak to využít ?

Víte, co máte v hlavě? A víte, jak to využít ?

 

V dnešní době je kladen opravdu velký důraz na to, co člověk zná. Je důležité hodně vědět a taky hodně přemýšlet.

Je to ale opravdu důležité?

Naše hlava je totiž zahlcena všemi informacemi a jsme z toho pěkně přepracovaní a většinou i dost v depresi. Mozek totiž neustále vymýšlí další a další úskalí našeho života a může nám ho dost komplikovat. Neříkám, že máme přestat myslet, ale zkuste stejnou pozornost, jako mozku, věnovat i našim pocitům.

Uvidíte, že se vám to vyplatí.

 

Během konzultací, které mám se svými klientkami, se často věnujeme našemu uvažování. A musím konstatovat, že se věnujeme hlavně naší minulosti. V hlavě totiž máme převážně minulost. A podle minulosti se taky řídíme.

Jenže, pokud chceme něco změnit, tak to nemůžeme dělat s informacemi, které máme v hlavě – tedy s minulostí – ale musíme do naší hlavy vložit jiné myšlenky. Mozek se ale brání změně, a tak nejlepší, jak něco změnit, je začít od našich pocitů. Když změníme pocit, změníme i myšlení. A tím změníme i výsledek a v hlavě budeme mít nové myšlenky, které nám budou pomáhat.

Tento způsob využívám i u hubnutí. A dá se použít úplně pro každou změnu. Je spousta lidí, kteří chtějí zhubnout, ale prostě jim to, z nějakého důvodu, nejde. Největší úspěchy jsem zažila, a klientky taky, když jsem začala měnit myšlení. V tu chvíli se otevřou úplně jiné dveře a najednou hubnutí jde samo.

 

 

Ráda bych se s vámi podělila o komentář, který mi napsala Johana (absolvovala kurz a několik osobních konzultací):

Díky skvěle vypracované podpoře, jak zázračně zhubnout, se mi změnil celý náhled na jídlo i na celé moje fungování v kuchyni, při nakupování a stravování. Po absolvování kurzu jsem schopna pravidelného stravování, jídlo si užívám, vychutnávám a jím do polosyta. Cítím se opravdu báječně, pravidelně jím, nakupuji zdravě a paradoxně zjišťuji, že moje peněženka netrpí, naopak peníze se nekutálí tak, jako když se kupovaly denně uzeniny, koláče, buchty, tu a tam víno, pivo a podobně. Jsem mnohem více pohyblivější, pravidelně sportuji a nyní již vím, že výsledkem celého úžasného kurzu není jen hubnutí, ale uvědomění si sebe, ozdravení mysli a nastartování pozitivního stylu žití. Celý kurz je nastavený velmi autenticky, nutí pracovat člověka se svými nejniternějšími naprogramovanými zlozvyky a učí ho, jak se zbavit starých vzorců a jak tyto nahradit správnými návyky. A pokud člověk chce, může kurz praktikovat také například na odstranění závislosti v kouření, či v kurzu může najít cestu, jak překonat dávné potíže, které zanechaly stopu v naší psychice. Moc ráda bych se podělila o své pocity s někým, kdo tímto kurzem prošel také, také jste tak nadšeni? Já velmi.
Johana

http://zazracnehubnuti.eu/najdete-si-tu-spravnou-metodu-hubnuti/

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.