Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lucie - zakladatelka ppzive
Lucie - zakladatelka ppzive
Vloženo 20. 5. 2020
Líbí se mi

Ve vteřině - můžeme společně pomoci zachraňovat životy

Lucie - zakladatelka ppzive
Lucie - zakladatelka ppzive
Vloženo 20. 5. 2020
Líbí se mi
Ve vteřině - můžeme společně pomoci zachraňovat životy

Ve vteřině - můžeme společně pomoci zachraňovat životy

Co dělat, když se dítě dusí? Jak poskytnout první pomoc při včelím nebo vosím bodnutí? Úžeh, úpal u dětí a další články s tématikou první pomoci najdete na mém profilu ŽENY sro  od roku 2016. Články jsou fajn ale představte si, že ve svém mobilu zachráníte virtuálního pacienta? První pomoc je tak snadná​, že ji zvládnou i děti. A přesto jsem se i já sama v době studia na zdravotní škole ocitla v situaci, kdy jsem se při poskytování první pomoci pánovi s epleptickým záchvatem cítila dost nejistě.

Tristní situaci může změnit projekt Ve vteřině​, který přinese první kombinaci online a offline vzdělávání první pomoci v ČR. V online části vznikne interaktivní mobilní aplikace, které vám hravou formou ukáže a připomene postupy první pomoci. Podívejte se na jeden z video příběhu, který vám přiblíží, jak vše bude v aplikaci vypadat. Klikněte ZDE a pojďte zachránit Tomáše!

Máme myšlenku, tým ale bez vás to nedokážeme. Vývoj aplikace stojí opravdu hodně peněz, a proto jsme se rozhodli zkusit crowfouding. Za cenu jedné dobré kávy, oběda nebo nového slušivého trika si teď můžete pořídit něco těžko penězi vyčíslitelného - lidský život.  Díky aplikaci můžeme na svět přivést nové hrdiny a i váš příspěvek, který může být již od 50 kč, může jednou někomu zachránit život. Podívejte se na vevterine.cz, kde u informací o aplikaci také máte možnost shlédnout celý příběh s Tomášem a naučit se tak správný postup první pomoci při bezvědomí.

Děkuji vám za jakoukoliv podporu v této složité době, které si jako maminka dvou dětí, zdravotní sestra a učitelka, velmi vážím. Každý příspěvek, sdílení a podpora nás může pomoci posunout k cíli 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 28. 6. 2020

bezvadné

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 25. 6. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 5. 6. 2020

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 462
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.