Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Kateřina Burešová
Vloženo 1. 6. 2018
Líbí se mi

V těhotenství založila značku Milju, kterou si lidé dávají najevo, jak moc se mají rádi

avatar
Kateřina Burešová
Vloženo 1. 6. 2018
Líbí se mi
V těhotenství založila značku Milju, kterou si lidé dávají najevo, jak moc se mají rádi

V těhotenství založila značku Milju, kterou si lidé dávají najevo, jak moc se mají rádi

Žaneta si přála podnikat už od dětství. Na vysoké dlouho přemýšlela, o čem by vlastně její podnikání mohlo být a rozhoupávala se k tomu, aby pracovala na sebe. K samotné akci něco začít ji však přinutilo až, když se dozvěděla, že je těhotná. “Věděla jsem, že když se nerozhoupu teď, tak s malým miminkem to bude ještě těžší”.

Proto se ihned pustila do práce a během pár dní vytvořila knihu Proč tě miluju, jejimž cílem je, aby si lidé dávali víc najevo, jak moc se mají rádi. Skládá se z otázek týkajících se vztahu, od počátku přes přítomnost až po plány do budoucna. Kniha je rozdělena do pěti kapitol, které vás směřují k tomu, abyste hledali konkrétní události a chvíle, kdy vám s tím druhým bylo dobře. Psaním knihy se zamýšlíte nad tím, co hezkého jste spolu prožili, co máte na svém partnerovi / své partnerce rádi a také jaká jsou vaše společná přání.

“Kniha je ideálním dárkem, který dojímá obdarovaného až k slzám“.

 

Žaneta si jako poslání svého podnikání stanovila, dávat do světa víc lásky. Jedna kniha ji přišla málo k tomu, aby se tohle stalo, proto vytvořila značku Milju ( www.milju.cz ), která není jen o jedné knize, ale o produktech, které lidi přiblíží více k sobě. 

“Dalším z produktů jsou např. přání nebo Kniha pro maminky, která se připravuje. Hotová je i anglická verze knihy Proč tě miluju”.

 

“Podnikání vnímám jako možnost ovlivňovat svět kolem sebe a svůj život. Umožňuje mi totiž vytvářet věci, které mi na světě chybí. Vnímám ho jako cestu ke svobodě, k tomu určovat si náplň svého pracovního života a skloubit ho s rodinou. Největší motivaci pro mě teď je, že čekám miminko a chci mít práci, kterou si určuji sama podle potřeb rodiny“.

Říká Žaneta, které se už od ledna, kdy začala, podařilo prodat přes 350 kusů knih a nyní připravuje další produkty. Brzy uvede na e-shop přání a má hotovou Knihu pro maminky. V plánu jsou také knihy pro kamarádky a hry, prostřednictvím kterých si lidé dávají najevo víc emoce. „Věřím totiž, že základem šťastného života jsou kvalitní vztahy a přála bych si, aby lidé věnovali více času a péče právě o ně. Produkty, které vytvářím by tomu měli pomoci“, dodává Žaneta.

Projekt Milju postoupil z regionálního kola podnikatelské soutěže T-mobile Rozjezdy do celostátního hlasování veřejnosti. Pokud se vám Žanetin nápad líbí a chcete podpořit její podnikání, dejte jí v soutěži hlas - https://www.rozjezdy.cz/soutez/hlasovani/?strana=3#clanek63-scroll

Díky tomu bude moci investovat do výroby dalších produktů, a především získá finance na vytisknutí Knihy pro maminky.

Vyhlášení výsledků proběhne 22.6, tak držte Milju palce. A v červenci se Žanetě narodí holčička, to držte palce ještě víc!

 

 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
Marsy
Marsy 1. 6. 2018

krásné

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 1. 6. 2018

Skvělý nápad

Odpovědět
sipeji
sipeji 1. 6. 2018

Krásný nápad

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 174
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.