Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristi19
Kristi19
Vloženo 7. 7. 2019
Líbí se mi

Už máte svůj diář na rok 2019?

Kristi19
Kristi19
Vloženo 7. 7. 2019
Líbí se mi
Už máte svůj diář na rok 2019?

Už máte svůj diář na rok 2019?

Končí léto a já už mám svůj diář na příští rok, to jsem celá já... Vždy v předstihu. A jak to máte Vy? Pochlubte se mi do komentářů od koho máte nebo plánujete si koupit diář. Hodně jsem o diářích přemýšlela a zjistila jsem, že nejsem náročný plánovač a nepotřebuji diář velký, malovaný a ani drahý. Loni jsem dostala diář od své dcery od Albi a letos jsme narazili na nádherný, velký tak akorát do kabelky diář a to v Levných knihách.

Je světle růžový a nádherný. Má dost velký prostor na psaní k datumu a to jediné potřebuji ke svému plánování.

Před každým měsícem najdete citát od různých autorů, místo pro své plány a na druhé straně je prostor pro poznámky.

Po koupení každého diáře, se těším asi nejvíce na to, jak si diář pročtu a prohlédnu ze všech stran a nakonec si do něj už teď v létě napíšu svátky a narozeniny nejbližších a různé poznámky, které potřebuji vědět. Je to takový můj rituál, který provádím každý rok.

Na tomto diáři oceňuji nejen provázek záložku, ale hlavně se mi líbí guma přes celý diář, která zabrání, aby se diář v kabelce otevřel. To je velmi praktické.

Ale co vzhled není tak důležitý, ale vždy s novým diářem mi přichází myšlenka: „Nový rok, zase nový začátek a věřím, že bude lepší než ten předchozí a začnu se těšit na vše nové, co mě čeká s novým diářem.“

A naopak, když rok skončí a já jako vždy bilancuji na konci každého roku, prohlížím si svůj diář a vzpomínám na své prožitky v těch různých situacích, které nastaly během roku. Některé poznámky jsou nic neříkající a tak více zapátrám ve své paměti a vzpomínám, co poznámka znamená a některé jsou zase všeříkající a tak je to stále dokola. O bilancování budu psát, tak jako loňský rok jsem probrala, tak ani letošní rok nezůstane bez povšimnutí, i když je konec roku ještě daleko, občas už přirovnávám loňský a letošní rok.

 

A jak si užíváte svůj nový diář Vy?

Mějte nádherné dny,

Kristi ♥

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 6. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 894
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.