Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Sonia's diary
Sonia's diary
Vloženo 16. 8. 2016
Líbí se mi

Uvolněte se, prosím

Sonia's diary
Sonia's diary
Vloženo 16. 8. 2016
Líbí se mi
Uvolněte se, prosím

Uvolněte se, prosím

Víte, že ke spokojenému životu je nezbytný odpočinek a uvolněnost? Nové zahraniční výzkumy dokazují, že je. Pokud tedy chcete žít spokojený a klidný život buďte uvolněná. Sem tam utečte od toho životního shonu a vypněte a dobijte baterky. Mám tu několik mnou osvědčených metod, které na mě zabírají. Můžete je zkusit a třeba se i Vy v některé najdete.

 

1. Vykreslujte mandaly

I když nejste ten hračičkový typ, tak toto je jiné a zárověň moc příjemné řešení. Nemusíte hned běžet do obchůdku s mandalami a utrácet za ně peníze ( jsou docela drahé ). Stačí když si sem tam na internetu ( např. google ) najdete hezkou černobílou mandalu, která se Vám tvarem zalíbí, vytisknete si ji a můžete se pustit do malování. Je zde výhoda, že se fantazii meze nekladou a tak můžete použít jakékoliv barvy podle nálady. Mně se vždy po domalování mandaly dostaví uvolnění a dobrý pocit z toho, že jsem ji dokreslila a že se mi líbí.

 

2. Udělejte si beauty chvilku

Na někoho mandaly nefungují a fungovat nebudou. Pro ty je tu beauty chvilka. Je to čas strávený jen sama se sebou nebo kamarádkou kdy si zajdete na masáž, udělat nehty, na kosmetiku nebo si jen doma na sebe napatláte pleťovou masku, okurky na oči a nohy do lavoru s teplou vodou. Po dokončení těchto nebo jiných Vámi osvědčených procedur se budete cítit ještě krásnější než jste a tento pocit zárověň přinese uvolnění.

 

3. Buďte se svým milým

Když Vás neuvolní nic z výše uvedeného, travte více času se svým protějškem. Tento člověk je pro Vás nejbližší a vy pro něj taky. Když si budete vzájemně ve společných chvílích ( na procházce, na výletě, v posteli u televize, v kuchyni při vaření ) projevovat lásku budete se nejen vy, ale i on cítit mohem lépe

 

Toto byly mé tři triky pro uvolnění, které na mě zabírají a pokud máte Vy nějaký tip určitě ho napište do komentářů

 

Doufám, že se vám článek líbil, budu se moc těšit na vaše komentáře a ahoj příště.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 1. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 17. 8. 2016

snažím se rozmazlovat sama sebe

Odpovědět
Glady
Glady 17. 8. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 377
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.