Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Olga Bušková
Olga Bušková
Vloženo 6. 2. 2015
Líbí se mi

Únor: Využijte energii šelmy a staňte se TYGŘICÍ

Olga Bušková
Olga Bušková
Vloženo 6. 2. 2015
Líbí se mi
Únor: Využijte energii šelmy a staňte se TYGŘICÍ

Únor: Využijte energii šelmy a staňte se TYGŘICÍ

Doma, v práci i v ložnici!

Cítíte to? Ve vzduchu je energie šelmy. Dravá,  rychlá, silná a aktivní. Je cítit, že brzy začne nová sezóna - Jaro. A právě Tygr je prvním „jarozvěstem“ s touto aktivní jangovou energií.

NÁVOD, JAK SE STÁT TENTO MĚSÍC TYGŘICÍ

DOMA

Připadá vám, že rychle mluvíte na děti nebo děti na vás? Že skáčete lidem do řeči? Tento měsíc mohou být slova a komunikace rychlá. Tygr je totiž nepříjemný šťoural, hned a bez okolků řekne, co si myslí a nebere si žádné servítky. Netrapte se tím! Usmějte se, protože právě z vás nebo na vás mluví Tygr. 

A pokud cítíte nervozitu, že nestíháte a doprovází vás pocit, že něco důležitého promeškáte, tak se také usmějte, protože běháním „po kleci“ nic nevyřešíte.

MOJE DOPORUČENÍ: Zastavte se a zamyslete, co můžete udělat za konkrétní kroky směrem dopředu nebo jakou hru si zahrát s dětmi, kde v hlavní roli bude šelma a tím ji ze sebe dostanete ven. Nebo vezměte bundy a čepice a vyražte do přírody. Zklidnění najdete právě na dlouhých procházkách, nejlépe kolem vody. 

V PRÁCI

Pokud víte, co chcete, tak s tygří energií vám to půjde jedna radost. Zatímco jste minulý měsíc s Buvolem plánovali a odpočívali, tak teď vaše aktivní Tygřice začne dávat věci do pohybu.  Začne razit cestu a díky rychlým energiím plány převádět v činy. Pozor ale, pokud přesně nevíte, co chcete, i vaše Tygřice se může chovat velmi chaoticky, protože nemá jasný cíl. Ale s jasným cílem, naskočí do „brázdy“, kterou jí připravil Buvol minulý měsíc a svými skoky začne konat.

MOJE DOPORUČENÍ: Využijte rychlou a dobrodružnou energii a zkoumejte, riskujte a jděte za svoje komfortní zóny, Tygr to miluje.  

V LOŽNICI

Cítíte jiskření s partnerem jak v ložnici, tak v komunikaci? Berte to s lehkostí a neberte si proto výbušnost osobně. Tygr musí totiž svojí agresivní energii dostat ven.

MOJE DOPORUČENÍ: Kupte si krásné nové noční prádlo a probuďte v sobě Tygřici, uvidíte, že partner zapomene na své poznámky a bude pouze vrnět slastí. 

Probuďte v sobě Tygřici, vždyť za humny je Valentýn 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 2. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

Odpovědět
megan1
megan1 3. 3. 2016

já drak

Odpovědět
kutilka
kutilka 17. 2. 2016

jj, jsem Tygr podle roku narození, nyní již mírně unavený tygr, ale občas to pořád funguje jak píšete , zrovna teď v únoru jsem našla tento WEB

Odpovědět
Miška optimistka
Miška optimistka 15. 3. 2015

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 462
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.