Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 30. 1. 2019
Líbí se mi

ÚNOR 2019 podle nové Doreen Virtue

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 30. 1. 2019
Líbí se mi
ÚNOR 2019 podle nové Doreen Virtue

ÚNOR 2019 podle nové Doreen Virtue

 

Tak tohle je výzva. Doreen Virtue v novém konečně i u nás. Postavíme si dnes hezky její nové i staré karty vedle sebe a položíme otázku na letošní ÚNOR.  Jak si s tím poradí karty staré Doreen a karty nové Doreen?

Necháme téma volné, ať karty ukáží, co je v únoru pro někoho z nás důležité, na co bychom měli dát pozor a tak dále. Karty Láska a světlo jsou koncipované na základě křesťanství, Bible a nového nastavení autorky, ve kterém spočívá už téměř třetím rokem. A kartičky Andělské rady jsou ještě z dob, kdy propagovala New Age, ačkoliv v našich končinách to rozdělujeme spíše na „andělské a poandělské období“. Já sama Doreen vnímám jako skvělou autorku i klasických populárních psychologických knih, v nichž lze najít hodně dobré souvislosti použitelné pro běžný život a všední problémy, sem tam ozdobené andělskou a symbolickou tématikou.

Přesto mne nápad položit jednu otázku dvojím kartám, přišlo zajímavé.

Tak co s tím únorem, prosím?

Láska a světlo: Mějte víru, abyste prošli novými dveřmi (Všechno má určenou chvíli a veškeré dění pod nebem svůj čas).

Andělské rady: Ode dneška za rok.

Máme před sebou důležitý rok?

Zdá se mi to, nebo tyhle dvoje karty jsou v dokonalém souladu? První dojem je, že únor nám tedy může přinášet zkušenost, že VŠECHNO MÁ SVŮJ ČAS a mnoho toho, co řešíme, řešit budeme v únoru, nebo co začneme hezky od semínka vytvářet, dojde svého zúročení příští únor 2020. Ode dneška za rok! Jak tajemné a přitom přímočaré sdělení!

Vezměme tedy únor 2019 jako měsíc, ve kterém můžeme pokládat základy všemu, co chceme, aby dlouhodobě rostlo.

Vezměme ho, jako měsíc, v němž odvážně začínáme i nemožné, neuvěřitelné, nebo všechno, nač potřebujeme odvahu. Patrně se nám později, až už třeba na všechnu tu prvotní stydlivost v dané situaci, zapomeneme, ukáže, že letošní únor hrál nenápadnou hlavní roli.

Když se podíváme na oba obrázky: Rámovaná cesta

Oba obrázky na kartách mají jedno společné: orámovanou cestu. V prvním případě je to rovné schodiště do krásné budovy, zámku, ke splněným snům, ten pověstný první odvážný krok k čemukoliv, kdy teprve až za ním, až když ho učiníme, smíme ochutnat ten opojný pocit úspěchu. A na druhé kartě to je anděly orámovaná cesta k andělské dvojici, která k sobě patří. V obou případech je to jasné vedení k něčemu, co je nové, co k nám bytostně patří, co budeme poznávat, co potřebuje čas na uvyknutí, co je něčím druhým do páru a co nám mění život…

A HLAVNĚ: V únoru se mohou dít věci, které BUDOU POTŘEBOVAT ČAS…

Tak nechvátejte, pozvěte na čaj svoji odvahu, strachy i nové životní možnosti, a dejte se s nimi do řeči. Možná mají o budoucnosti jiné představy než vy, ale… mají je lepší než vy!

Tak co, přijímáte únorovou výzvu?

O autorce: Doreen Virtue vytvořila tyto karty jako duchovní rozjímání nebo jako každodenní obrácení k Bohu, které vám povznese a pomůže vám. Je duchovní učitelkou, psycholožkou, autorkou mnoha knih, karet a přednášek na téma andělských energií, a v poslední době se zabývá křesťanskou tématikou a inspiraci hledá v Bibli.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2018, www.synergiepublishing.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 27. 3. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 31. 1. 2019

Pěkné.

Odpovědět
gustawka
gustawka 30. 1. 2019

Jsem na to velice zvědavá

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 30. 1. 2019

To se mi moc líbí Ode dneška za rok

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 258
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.