Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Mišpulín
Mišpulín
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Umíte bojovat za svá práva?

Mišpulín
Mišpulín
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Umíte bojovat za svá práva?

Umíte bojovat za svá práva?

Milé dámy,

všechny se shodneme , že bez práce nejsou koláče a že bez boje není vítězství. A tak je to i s našimi právy, když je nebudeme hájit nebo o ně nebudeme bojovat, může se stát i to, že o ně přijdeme. A to přece nechceme! Tím spíš to platí o právech dětí, které je bránit samy nemohou a musí spoléhat na to, že tu nad nimi někdo drží ochrannou ruku. Vy, jejich maminky.

Jenže co když vy samy tápete? Anebo když se chcete bránit, ale nevíte jak? Co v takových případech děláte? Vzdáte se? Jdete pro radu ke kamarádce? Hledáte samy informace třeba na internetu nebo jdete k odborníkovi?

Všechny tyhle kroky jsou krokem kupředu. Teda kromě toho vzdávání se, pochopitelně... Nevzdávejte se, buďte aktivní a nenechte si vše líbit!

My vám tenhle boj za práva vaše a vašich dětí můžeme ulehčit. Jak? Informacemi! Jen díky nim můžete zjistit, jak na to a jak svoje práva a práva dětí realizovat. A jak neustále zjišťujeme, přehledné a hlavně srozumitelné informace pro maminky tu stále chybí. Totiž chyběly... My je pro vás máme a rádi se o ně podělíme. Už dva a půl roku zásobujeme rodiče informacemi z oblasti rodinného práva - jednoduše, srozumitelně a prakticky vysvětleného. Kde? Na našem blogu.

Teď tu ale máme novinku, na které jsme dlouho pracovali - videonávod!

Přiznávám, nebylo to lehké vymyslet jednoduchý, srozumitelný, ale informačně nabitý návod, jak se bránit proti neplacení alimentů, na které má vaše dítě právo. Ale pevně věřím, že se nám to společnými silami, i za pomoci profíků podařilo

Mrkněte na náš návod a určitě dejte vědět, jak se nám povedl! 

Nevzdávejte se a bojujte!

Vaše Míša 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
86 966
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.