Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

UMÍM PŘIJÍMAT, CO KE MĚ PŘICHÁZÍ

Líbí se mi
UMÍM PŘIJÍMAT, CO KE MĚ PŘICHÁZÍ

UMÍM PŘIJÍMAT, CO KE MĚ PŘICHÁZÍ

UMÍM PŘIJÍMAT, CO KE MNĚ PŘICHÁZÍ.

Už totiž vím, že nejsem Oběť, ale Tvůrce svého Života.
Už totiž vím, že každá bolest je předzvěstí větší svobody mé Duše. 
Už totiž vím, že Vesmír mi pošle jen to, na co jsem v danou chvíli připravena.

Když se člověk spojí se svou podstatou, když se dotkne své Duše a přestane se bát toho, co vidí, může začít být sám sebou. 
Tehdy začne Život vnímat jinak: přestane být Obětí, která hledá viníka svých bolestí a nezdarů venku: může se stát Tvůrcem, který hledá příčiny v sobě. Jakkoliv abstraktní se tenhle přístup může ze začátku zdát, se TAM člověk jednou podívá, spustí se řetězec událostí, které vedou k jednomu prostému cíli: K PROBUZENÍ ČLOVĚKA. K OBNOVENÍ JEHO PŘIROZENÝCH SIL, DARŮ A TALENTŮ, JAKOŽ I BOLESTÍ A SLABIN.

Před bolestí a těžkostmi Života není potřeba utíkat. Ani není potřeba před nimi zavírat oči, nebo se jich bát. Je potřeba jediné: přijmout je jako dar, který člověka vrací k sobě. Protože čím více se člověk blíží ke své pravé podstatě, tím více vhledu do situací dostává. A pak ví, že se vše děje tak, jak má. Že je vše V POŘÁDKU a že to, co se děje, je pro něho tak SPRÁVNÉ.

Když přestaneme bojovat se Životem takovým, jakým je, stane se náš Život snesitelnějším. A to nejen ty dobré věci, ale i ty těžké a bolavé. A věřte mi, že se svým životním příběhem si troufám tvrdit, že to nejsou jen pustá slova, ale lety ověřená teorie.

Spousta věcí bolí. Spousta věcí není jako z pohádky z růžového obláčku. Ale tenhle svět je zatím stále dualitní, i když už ta síla duality odchází a s-PLYNUTÍ je nám, jako lidstvu na dosah. Jediné, co stačí, je uvědomit si, že VŠE, CO SE DĚJE, SE DĚJE TAK, JAK MÁ, PRO NAŠE NEJVYŠŠÍ DOBRO. S LÁSKOU K NÁM. A PŘIJETÍ TOHO, CO JE, JE PRVNÍM KROKEM K TRANSFORMACI...

Přemýšlejte nad těmi slovy, až se vám příště stane něco, co bude bolet. A zkuste tentokrát místo boje tu bolest přijmout. Nebát se jí. Nebránit se jí. Neutíkat před ní a neprodlužovat tak tu agónii. Nadechněte se a přijměte ji. A její síla poleví... <3

S Láskou Lenka

 

https://www.myjsmetvurci.cz/desatero-zivota-tvurce/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 26. 5. 2020

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI*  Lenka Lipenská

avatar
Eliška Klementová 23. 9. 2019

Moc hezky napsané, Leni. Pojďme více otevírat oči a přijímat ten úžasný dar, dar života. jak píšete, každý jsme zodpovědní sami za sebe a za svou životní cestu, a tak pojďme žít plnými doušky. Více takových článků, které můžeme mezi sebou sdílet a podporovat tak transformaci každého z nás a tím i kolektivní posun v naší společnosti

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI*  Lenka Lipenská

Děkuji, Eliško. Probouzet druhé skrze sebe je něco, pro co jsem sem přišla. Takže každé sdílení a každý člověk, který je probuzený a na svém místě mi přináší radost. Ještě je potřeba spousta práce na naší planetě, ale věřím, že společně to zvládneme.

Jasper
Jasper 22. 9. 2019

Nádherný a pravdivý článek

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI*  Lenka Lipenská

Děkuji, Jasper.

KamilaK
KamilaK 21. 9. 2019

hezké

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI*  Lenka Lipenská

Děkuji!

beata0063
beata0063 21. 9. 2019

Veľmi pekne napísané!

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI*  Lenka Lipenská

Děkuji!

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 338
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.