Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 5. 6. 2019
Líbí se mi

Umělcova cesta

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 5. 6. 2019
Líbí se mi
Umělcova cesta

Umělcova cesta

Setkání s vnitřním umělcem

12ti týdenní online program, který velmi jemně a láskyplně oslovuje vnitřního umělce v každém z nás a rozvíjí tento přirozený dar. Věřím, že propojení kreativity, sdílení a důvěry v bezpečný prostor bude všem příležitostí, jak se přirozeně otevřít svému potenciálu.

Tento online program vychází z originální knihy Umělcova cesta dle Julia Cameron + jsou do kurzu přidány nástroje vhodné k (sebe)koučování. 


V tomto jedinečném online programu se podíváme na to, kdo jsme, kam míříme, zbavíme se strachu a ukážeme si, jak si můžete stanovit jednotlivé kroky k dosažení vašich cílů. 


Po dobu 12ti týdnů vždy každý týden dostanete jednu lekci, v které budou jak cvičení vycházející (nejen) z knihy Umělcova cesta, tak i podpůrné techniky (nejen) z oblasti koučování. Během celého procesu Vám budu k dispozici a každý z účastníků dostane vždy zpětnou vazbu na základě Vámi zaslaných úkolů, které jsou součástí jednotlivých lekcí. 


Každý, kdo se do tohoto online programu přihlásí, má možnost každý měsíc 1 skype konzultace po dobu trvání Vašeho kurzu. 

Kontakt: asma@volny.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 5. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 087
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.