Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ukliďme si v životě

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 17. 1. 2019
Líbí se mi
Ukliďme si v životě

Ukliďme si v životě

Mnohokrát slýchám od druhých, jak je možné, že se druhým tak daří a oni stále nemohou dosáhnout toho, po čem touží. A jak je možné, že stále tolik stojí na místě?

Také mi to dlouho trvalo, ale poté jsem pochopila, že abych se posunula z místa, musím začít sama u sebe. S osobním rozvojem je to podobné jako se stavbou nového domu. Pokud chceme začít stavět do výšky a s odstupem vidět výsledky své práce, je třeba nachystat si prostor a začít stavět základy. Dm můžeme postavit na neuklizené ploše, ale dříve nebo později by se nám sesypal k zemi a my bychom na tom byly úplně stejně jako na úplném začátku.

S prací na sobě je to opravdu hodně podobné. Ve chvíli, kdy ve svém životě od základu uklidíme vše, co se uklidit dá, vytvoříme si tak dobré základy pro svou cestu k tomu, čeho chceme skutečně dosáhnout. 

Každý z nás má ve svém životě něco, do čeho se nám nechce a odkládáme to i přes to, že se nejedná o nic náročného a nezabralo by nám to mnoho času. Ty rozdělané úkoly, jsou téměř hotové, ale k dokončení chybí ještě kousek a k jejich dokončení by stačila možná hodina nebo dvě. 

Každý z těchto nedokončených úkolů nám ubírá energii a kus pozornosti. Dokud to všechno neuklidíme, budeme mít pocit, že toho máme hodně a naše mysl tak bude roztěkaná. A to všechno nám bude bránit v rozletu.

Zkusme se podívat kolem sebe na vše, co nemáme uklizeno, začněme to uklízet a tím si chystat i půdu a pevné základy pro tvoření takového života, jaký chceme žít. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět
avatar

Odpovědět
Majina
Majina 18. 1. 2019

pekne napísané,treba si vstúpiť do svedomia.

Odpovědět
avatar
Michaela Křížová 20. 1. 2019

lemur
lemur 18. 1. 2019

Pracuji na tom.

Odpovědět
avatar
Michaela Křížová 20. 1. 2019

Ovace
Ovace 17. 1. 2019

snažím se na sobě neustále pracovat

Odpovědět
avatar
Michaela Křížová 17. 1. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 086
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.