Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 4. 1. 2017
Líbí se mi

Ukažte, že jste připraveni a vesmír vám dá vše, po čem toužíte…

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 4. 1. 2017
Líbí se mi
Ukažte, že jste připraveni a vesmír vám dá vše, po čem toužíte…

Ukažte, že jste připraveni a vesmír vám dá vše, po čem toužíte…

Svůj současný život žijeme jen jednou. Záleží jen na nás, jak ho prožijeme. Na nikom jiném. Kdo by nechtěl žít krásný a spokojený život, plný hojnosti, štěstí, lásky a zdraví? Takový život, ve kterém se budou plnit všechna vaše přání a ty nejtajnější sny. Život, kdy každý den vstáváte z postele s úsměvem na rtu, a máte kolem sebe jen samé milé a příjemné lidi.

Je to váš život a jen vy máte právo si s ním udělat, co sami uznáte za vhodné. Pokud chcete žít v blahobytu, žijte. Chcete cestovat? Cestujte. Myslíte, že to není tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá?

Ale je

Tak si představte, že vesmír je připraven vám dát VŠE, po čem toužíte. Dá vám dokonce úplně VŠECHNO, jej požádáte. Ale nejdřív musíte udělat tři důležité věci.

1. Musíte vědět, co chcete

Víte přesně, co chcete? Určitě vás teď napadne hned několik věcí, které byste chtěli, a po kterých toužíte. To je normální, chceme toho spoustu. Nové auto, hezkou dovolenou, lepší práci, drahé šaty, štíhlejší a pevnější tělo… Je však dobré si uvědomit, že se všechna přání nesplní najednou, a už vůbec ne sama od sebe.

Proto je dobré si vytvořit mapu přání (anebo pro někoho – cílů), do které si svá přání a cíle vepíšete a budete tak vidět, kdy se vám co splnilo, kolik toho je ještě před vámi, a kam vlastně celkově směřujete. Na vaší mapě je však nejdůležitější, že vaše přání dostanou reálnější podobu a budou se tak moci snáz „zhmotnit“

2. Musíte požádat o to, co chcete

Stalo se vám někdy, že vám něco uteklo těšně před nosem? Něco, co jste chtěli a moc jste si to přáli? Někdy si to ani neuvědomíme, ale věci nám jednoduše unikají právě proto, že jsme si o ně neřekli. Že jsme zkrátka nepožádali. Jen jsme předpokládali, že se nám toho dostane, že se něco stane a bude to. Nebo jsme jen toužili a přáli si, ale nic jsme proto neudělali.

Pokud si něco opravdu přejete, celý vesmír se spojí, abyste to mohli uskutečnit. Napsal to Paulo Coelho a je to až neskutečná pravda. Proto vesmír požádejte o to, co si opravdu přejete a uvidíte, že vám to rád splní.

Jak vám to má ale splnit, když mu to sami neřeknete? Tak to udělejte hned a na nic už nečekejte. Zítra už totiž může být třeba pozdě.

3. Musíte ukázat, že jste připraveni

Přáli byste si auto, kdybyste ho neuměli řídit? Asi ne, pokud si nenajmete svého osobního řidiče. Jak už jsem zmínila výše, každé vaše přání vám bude splněno. Musíte však ještě ukázat, že jste na něj připraveni.

Jestli si přejete nové auto, určitě máte řidičák, takže jste se na to náležitě připravili. Jestli si přejete být bohatí, musíte vesmíru ukázat, že se umíte starat o své finance. Musíte tak ukázat, že jste připraveni o ně pečovat s láskou, a právě proto by vám jich měl vesmír poslat co nejvíc.

Pokud toužíte po novém zaměstnání, měli byste ukázat, že jste ho hodni a jste připraveni nést větší zodpovědnost a neustále se něčemu učit.

Na vše, po čem toužíte, byste měli být dopředu připraveni. Protože, až se vám to přání splní, už budete vědět, jak s ním naložit. A taky si vzpomeňte na rčení, že štěstí přeje připraveným.

Věřte, že všechna přání mají tu moc, že se nakonec mohou skutečně vyplnit

 

nuts-1606254_1920

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 17. 1. 2017

Naprosto souhlasim

Odpovědět
Lakousek
Lakousek 10. 1. 2017

Je to tak.

Odpovědět
Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková 17. 1. 2017

děkuji

Janisa
Janisa 5. 1. 2017

Souhlasím. Je to tak!!!

Odpovědět
Kateřina Hanáková

děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 816
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.