Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 25. 10. 2020
Líbí se mi

Týden od 26.10. – 1.11.: Týden vznešeného spojence

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 25. 10. 2020
Líbí se mi
Týden od 26.10. – 1.11.: Týden vznešeného spojence

Týden od 26.10. – 1.11.: Týden vznešeného spojence

Tak na tento týden se můžeme těšit. Říjen vrcholí. Ať už tedy tím, co o sobě zjistíme v dobrém i zlém, tak i tím, co nám přinese zvenčí. Někdo se bude muset postavit k zrcadlu a podívat se sobě do očí – čím jsme si škodili, co sami sobě dlužíme – a stejnou měrou tu může být v roli viníka naše arogance a tvrdost, stejně jako přílišné ustupování za hranice a měkkost. Je třeba si nyní uvědomit, že stojíme na důležitém místě v životě, kde můžeme vlastní silou a rozhodováním něco skutečně  změnit. To rozcestí se mi tu rozdvojuje.

Jedna část je pro ty, kteří se rozhodují pro něco nového, více v energii lehkosti a malého zariskování, kdy něco uzavírají plynulým způsobem a něco vám v životě konečně povoluje. Pouští dál… Samo od sebe, dočkali jste se. Něco končí a konečně se můžete nadýchat vzduchu. Něco začíná a musíte s tím tušením udělat ten první krok, celí rozechvělí…. Ať je to cokoliv, věřte, že si dáváte schůzku se svými sny a že vaše smýšlení o tom všem je v tuto chvíli čisté – až požehnané. Tohle je směr. Neztrácejte ho z očí i v dalších týdnech. Tento týden vám podá pomocnou ruku.

A druhá část je pro ty, kteří stojí ještě nad něčím, co už bylo rozlito a vsáklo se. Už to nenaberete zpět, nebo ano? Co je opravitelné, do toho se nyní bez otálení pusťte s vědomím vlastní sebereflexe. Čas smíření a přecházení mostů. Chce se tu pomalost, klid a nechat všemu čas. Možná to jste vy, kdo někomu něco dluží… nebo osud či druzí dluží vám – chtějí-li nápravu, prosím. Nechtějí-li, otočete se a běžte dál. Vsáklo se to, už to nenaberet do poháru  zpět. Všechny ty bolavé životní procesy, ve kterých se nyní můžete nacházet jsou ve fázi, kdy je jasně vidět, co se stalo – a podle těchto faktů se máte rozhodnout co dál, kam věnovat energii. Jestli nápravě, nebo tomu, aby se cesty rozešly a vy se dali do plánování, co se svou vlastní zahradou života nyní… po všech těch změnách. Nechte se vést intuicí, moudrostí a klidem a vnímejte znamení zvenčí. Co vám potvrzují, to asi tak skutečně je…

Nejvíce řešení a výsledků uvidíme nyní tam, kde se dotyční s pokorou useberou do sebe samých a budou jen naslouchat. Vítejte i drobná i větší zastavení, zkřížené plány – protože vám dají ten potřebný čas nebo neplánované okolnosti, ve kterých řešení uvidíte.  Ve kterých se ukáže, jaké je to zázemí, které je pro vás důležité. A co potřebuje, aby rostlo ke zdravé spokojenosti všech.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 26. 10. 2020

Super.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 25. 10. 2020

prima, vzhůru do nového týdne

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 25. 10. 2020

no je otázkou, zda se na něj vůbec těšit....

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 070
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.